Ślub za granicą

 

Ślub (także ślub za granicą) to wydarzenie niezwykle ważne, zdarzające się raz w życiu, przepełnione niepowtarzalną magią i miłością. Towarzyszą mu uczucia wielkiego szczęścia, ale też nierzadko ogromnego stresu. Aby uczynić ten dzień wyjątkowym, w pełni radosnym, pozbawionym rozczarowań, zachęcamy do zapoznania się z opisem wszystkich oferowanych przez nas destynacji ślubnych. Prosimy zwrócić uwagę nie tylko na ceny, ale też na sugerowany termin wyjazdu (w niektórych miejscach w danych miesiącach panuje pora deszczowa, albo bardzo wysokie temperatury), długość lotu (w dalsze miejsca nie ma bezpośrednich lotów i na podróż trzeba przeznaczyć nawet całą dobę), czy okoliczności ślubu (w niektórych krajach ślub na plaży nie jest możliwy, bo… nie ma tam plaż). Po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu otrzymania od nas szczegółów wyjazdu oraz przesłania oferty ślubnej w dobranej dla Państwa wymarzonej destynacji.

Ślub za granica to nie tylko wspaniała przygoda i wspomnienie na całe życie, ale też spore wyzwanie logistyczne. Proszę się jednak nie martwić, dopniemy wszystko na ostatni guzik 🙂

Obecnie proponujemy Państwu poniższe destynacje:

Bled (Słowenia)

Bahamy

Bali

Cypr

Dominikana

Grecja (kontynentalna)

Hawaje (USA)

Hiszpania

Jamajka

Kenia

Kreta (Grecja)

Kenia

Madera (Portugalia)

Malediwy

Malta

Mauritius

Santorini (Grecja)

Seszele

Sri Lanka

St Lucia

Włochy

Zanzibar

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!

Mapa przedstawia destynacje, w których organizujemy ceremonię ślubu. Na niebiesko zaznaczone są miejsca, gdzie organizujemy śluby cywilne, natomiast na zielono miejsca, w których możliwy jest ślub kościelny.