Ślub za granicą kontakt

Chcesz zorganizować swój ślub za granicą?
Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość przez poniższy formularz.
Bardzo prosimy o podawanie numeru telefonu- bardzo ułatwi nam to kontakt z Państwem.
Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe!
Odpowiadamy według kolejności otrzymania zapytania.

Jeśli nie otrzymaliście Państwo odpowiedzi w przeciągu tygodnia od wysłania zapytania, to znaczy, że nie otrzymaliśmy wiadomości. Bardzo prosimy o wysłanie maila jeszcze raz albo o kontakt telefoniczny.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Zapraszamy do kontaktu i zadawaniu pytań. Z przyjemnością opowiemy Państwu w detalach o tym jak wygląda ślub za granicą. Zachęcamy też do odwiedzenia nas osobiście w biurze, abyśmy mogli Państwa bliżej poznać i pokazać na zdjęciach jak wygląda ślub.

  Spotkaj się z nami!

  Bardzo prosimy o umawianie wizyt przed przybyciem do biura. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-17:00.

  Adres: ul. Marszałkowska 140, 00-057 Warszawa, Polska

  Telefon: +48 22 827 61 65,
  Email: info@romantic-travel.pl
  Szybki kontakt (w godz. 8:00-20:00): 503 023 783

  Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych przekazanych w korespondencji mailowej jest Biuro Turystyki Zagranicznej EUROPA-TRAVEL z siedzibą w Warszawie przy ul. Tołstoja 3/24 . Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w Biurze Turystyki Zagranicznej EUROPA-TRAVEL znajduje się w zakładce „O nas”. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt  pod adresem mailowym z.konarzewski@europa-travel.com.pl