Ślub na Mauritiusie

„Bóg najpierw tworzył Mauritius a potem na jego obraz i podobieństwo stworzył raj ” – Mark Twain
Mauritius oferuje niezwykle romantyczne i intymne przeżycia w dniu ślubu.

Ślub na Mauritiusie

Najważniejsze informacje


Ślub na Mauritiusie to zdecydowanie przygoda życia! Jest to kierunek niemal całoroczny o łagodnym klimacie i niskiej zabudowie hotelowej otoczonej zielonymi ogrodami. Na terenie każdego hotelu odbywa się zawsze tylko jeden ślub dziennie, a Pary są traktowane naprawdę wyjątkowo. Dla naszych Par proponujemy liczne atrakcje i udogodnienia, od relaksujących zabiegów SPA, po sporty wodne (i podwodne) oraz wycieczki lądowe. Organizujemy też podróże poślubne, wyjazdy narzeczeńskie i inne romantyczne wyjazdy.

Jakich formalności należy dopełnić chcąc wziąć ślub na Mauritiusie?

Formalności na Mauritiusie należą do najprostszych w naszej ofercie. Pary wchodzące po raz pierwszy w związek małżeński są zobowiązane dostarczyć nam akty urodzenia oraz zaświadczenia o możliwości zawarcia związku małżeńskiego za granicą. Pierwsze wymienione dokumenty mogą być w wersji wielojęzycznej lub przetłumaczone na
język angielski  lub francuski przez tłumacza przysięgłego. Drugi komplet jest wydawany wyłącznie w języku polskim, dlatego tłumaczenie wymagane jest każdorazowo. Dodatkowo konieczne są skany paszportów. Warto sprawdzić, czy paszporty na pewno są ważne minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu z Mauritiusa. W przypadku rozwodników lub wdowców potrzebne będą także odpowiednio wpis o rozwodzie lub akt zgonu. Wdowy i wdowcy oprócz aktu zgonu małżonka muszą okazać również poprzedni akt małżeństwa. W wyjątkowych przypadkach potrzebny może być certyfikat adopcji, zmiany imienia  lub każdy inny dokument związany ze zmianą tożsamości lub stanu cywilnego.

Aby ślub był ważny Para musi przebywać na wyspie minimum 3 dni. Dzień przed ślubem nasz przedstawiciel zawozi Parę do stolicy Port Louis, gdzie Młodzi wypełniają i podpisują stosowne dokumenty.

Jak przebiega dzień ślubu?

Na Mauritiusie śluby odbywają się po południu. Od samego rana cały hotel żyje ślubem naszej Pary. Fryzjerzy i makijażyści dbają o Pannę Młodą, w SPA przygotowuje się Pan Młody, floryści przygotowują bukiety i dekoracje miejsca ślubu, kucharze gotują specjalną kolację, a kelnerzy przygotowują miejsce na romantyczną kolację. Profesjonalni fotografowie od rana uwieczniają przygotowania do ślubu.

Kiedy nadchodzi godzina ślubu, Młodzi spotykają się zwykle na wybranym przez siebie wcześniej miejscu ślubu, po czym odbywa się część oficjalna- złożenie przysięgi. Jeśli Młodzi mają takie życzenie, po oficjalnej przysiędze można złożyć przysięgę własną, po polsku. Ceremonię kończy toast za Państwa Młodych oraz słodki poczęstunek. Następnie odbywa się plenerowa sesja fotograficzna, a po niej romantyczna kolacja. Na koniec Młodzi udają się do udekorowanego pokoju na noc poślubną.

Najważniejsze informacje o Mauritiusie

mapa_mauritius

Mauritius, położony jest ok. 2000 km od wschodniego wybrzeża Afryki i jest prawdziwą perłą historii naturalnej. Południowe i zachodnie wybrzeża oferują piaszczyste plaże idealne do odpoczynku, na wschodnim znajduje się piękna rafa koralowa, którą można podziwiać nurkując, na północnym zaś – raj dla miłośników sportów wodnych, takich jak wind- czy kitesurfing. Środkowa część wyspy skrywa ponad 800-metrowe góry i lasy deszczowe, będące domem dla wielu endemicznych gatunków zwierząt i roślin.
Położony na Oceanie Indyjskim Mauritius zawsze był tyglem kulturowym. Bliskość Madagaskaru pozostawiła ślad w kreolskiej maurytyjskiej kuchni, czyniąc z leżącego na północy Grand Baie kulinarną stolicę wyspy. Lata spędzone pod panowaniem Francuzów zaowocowały zaś rozwojem architektury – wtedy wybudowano zamki, z których najbardziej znany to Chateaux de Labourdonnais, leżący w północnej części wyspy. Wielokulturowość widać też w wielojęzyczności społeczeństwa. Choć językiem urzędowym jest angielski, to niemal wszędzie można usłyszeć francuski, chiński, hinduski i kreolski.
Mauritius (odkryte na początku XVI wieku) swoją nazwę zawdzięcza Holendrom, którzy nazwali tak wyspę na cześć księcia Maurice. W 1715 roku Francuzi zajęli cały teren, określając go francuską „Isle de France”. Mauritius zostało odebrane przez Brytyjczyków na początku XIX wieku i wyspie przywrócono jej dawną nazwę.

Mauritius leży w zasięgu klimatu równikowego, wybitnie wilgotnego. Występują lokalne różnice klimatyczne uwarunkowane przez rzeźbę terenu.

Średnie miesięczne temperatury powietrza nie wykazują większych wahań w ciągu roku i kształtują się w granicach 21 – 26°C.

 

Przez cały rok możemy też spodziewać się drobnych opadów, dzięki czemu całą wyspę porasta przebogata roślinność. O ile przez większą część roku opady na Mauritiusie nie są uciążliwe to w okresie od stycznia do marca stają się intensywniejsze, a sama wyspa czasem nawiedzana jest przez cyklony(I-II). Dlatego też najlepszym okresem na odwiedzenie tego rajskiego kraju jest okres od czerwca do listopada. Jest to jedna z nielicznych egzotycznych destynacji, którą warto odwiedzać właśnie w tych miesiącach!

 

W czerwcu, lipcu i sierpniu na Mauritiusie panują idealne wręcz warunki do uprawiania windsurfingu (mocne wiatry od wschodu), zaś we wrześniu i październiku najlepiej jest wybrać się na łowienie ogromnych ryb, żerujących blisko brzegu.

Charakterystyczna dla Mauritiusa jest również wysoka temperatura wody praktycznie cały rok. To czyni z tej destynacji idealny kierunek dla miłośników morskich kąpieli, nurkowania, snorkelingu czy podwodnych wypraw na ryby, które są tam niezwykle popularne.

 

 

Temperatury

 

Szczegółowe dane dotyczące klimatu na Mauritiusie:

 

 • W najcieplejszych miesiącach, to znaczy od stycznia do kwietnia, temperatury wynoszą około 30°C w ciągu dnia, nocą wahają się w granicach 20 – 22 °C.

Zimą, to znaczy w okresie lipiec-wrzesień, średnie temperatury wynoszą ok. 25 °C w ciągu dnia i 16 – 18 °C nocą. W głębi wyspy utrzymują się stosunkowo stabilne temperatury: około 27 °C w ciągu dnia i 20 °C nocą.

 • Temperatura morza jest na Mauritiusie na prawdę bardzo przyjemna przez cały rok. Wynosi zazwyczaj aż 28 °C, zimą może spaść o kilka stopni, ale takie obniżenie temperatury nie jest odczuwalne, gdyż woda nadal jest bardzo ciepła.
 • Słońce świeci średnio przez 8-9 godzin dziennie, ale zależy to od pory roku. Zimą może świecić o godzinę mniej.
 • Ilość opadów wynika z topografii Mauritiusa. Najwięcej opadów notuje się w centralnym płaskowyżu: aż 3500 milimetrów. Może się zdarzyć, że deszcz pada tu nieprzerwanie na przykład przez cały tydzień, natomiast na północy wyspy w ogóle nie pada. Na wybrzeżu wyspy spada około 1000 mm opadów na rok. Wilgotność na wybrzeżu wynosi około 75 %. Jest to idealne miejsce dla alergików i astmatyków.

 

Mauritius gwarantuje piękną pogodę przez cały rok, jednak od stycznia do marca mogą zdarzyć się niewielkie opady, a od lipca do września wiatry na wschodnim wybrzeżu.

Z Mauritiusa pochodzą jedne z najrzadszych i najbardziej cennych znaczków pocztowych (podobno cena takiego znaczka obecnie to ponad milion dolarów). Zwane potocznie „mauritiusami” – o nominałach jeden i dwa pensy, w kolorach niebieskim i czerwonym, z wizerunkiem Królowej Wiktorii – zostały wyemitowane w 1849 w liczbie zaledwie 500 sztuk.

Ślub na Mauritiusie – Do wszystkich poniższych ofert należy doliczyć opcjonalnie:

 • przelot z W-wy na Mauritius (2 strony) to koszt od 3700 zł – 4500 zł / os . Cena jest uzależniona od dostępności miejsc w danej klasie rezerwacyjnej .
 • tłumacz polsko –angielski lub polsko-francuski – 790 zł / za Parę / za 2 dni
 • fotograf zwykły: 200 Eur ( płyta CD z wieloma zdjęciami oraz 36 wybranych wydrukowanych odbitek, Fotograf artystyczny lub fotograf polski: 450 Eur płytę DVD z ok. 400-500 zdjęciami wyczyszczonych i poprawionych w photoshopie oraz wstępne spotkanie w celu bliższego poznania i omówienia szczegółów.

Dopłata do ślubu kościelnego ( z księdzem polskim) koszt : 3800 zł / parę

W cenie :

– konsultacje odnośnie ślubu i  przygotowania dokumentów
– weryfikacja dokumentów z władzami kościelnymi na Mauritiusie
– rezerwację daty ślubu kościelnego
– opiekę koordynatora ślubu w Polsce i na Mauritiusie
– taksy w kościele
– transfer z hotelu do kościoła na pierwsze spotkanie z księdzem
– transfer z hotelu do  ślubu kościelnego a po ślubie powrót do hotelu ewentualnie sesja zdjęciowa po ślubie ( za dodatkową
opłatą)  i powrót do hotelu samochodem fotografa ( do ustalenia)
– podatek vat 23%
– obligatoryjna oplata na turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Dokumenty niezbędne do ślubu przesyłamy w oddzielnym e-mailu –tylko dla zainteresowanych osób.

Wszystkie kalkulacje w poniższych  ofertach były wykonane według kursu 1 EUR= 4,3 PLN.

Wszystkie poniższe oferty zawierają koszt obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

Linki do portfolio fotografów:

POLSKI FOTOGRAF: http://romantic-travel.pl/wp-content/uploads/2016/09/Oferta-polskiego-fotografa-na-Mauritiusie.pdf

FOTOGRAFOWIE MIEJSCOWI ANGLOJĘZYCZNI: http://romantic-travel.pl/wp-content/uploads/2016/09/FOTOGRAF-zwyk%C5%82y-i-artystyczny.pdf

Hotele 3-gwiazdkowe

1. Hotel Le Surcouf 3*


Surcouf (1)

Lokalizacja: Na wschodnim wybrzeżu Mauritiusa, 50 km od Port Louis, stolicy, 40kms od lotniska znajduje się kameralny hotel  Le Surcouf (całkowicie odnowiony w maju 2012 roku)  . Usytuowany jest wśród zieleni tropikalnego ogrodu przy piaszczystej, wąskiej plaży, w mieście Palmar Belle Mare. Blisko znajduje się Plaża Palmar , Plaża Silver i Plaża Belle Mare . Inne interesujące miejsca to m.in. Plaża Le Touessrok i Park Wodny Water Leisure Park.

Zaplecze restauracyjne, które oferuje Le Surcouf Hotel & Spa to np. 2 restauracje i bar przy basenie serwujący drinki. Na terenie znajduje się odkryty basen.

Do dyspozycji gości: recepcja z wymianą walut, taras z widokiem na plażę,  pralnia, wypożyczalnia rowerów, centrum SPA, jacuzzi, opiekunka do dziecka (odpłatnie)

Hotel zapewnia za opłatą transport z lotniska (24 godziny), transport do pobliskich miejsc oraz autobus do centrum handlowego jak również pomoc w organizacji wycieczek . Parking dla gości jest bezpłatny. Hotel przeznaczony jest dla osób niepalących. Całkowita renowacja tego obiektu została zakończona w maju 2012. Hotel dysponuje bezpłatnym internetem bezprzewodowym, ma też punkt dostępu do Internetu.

Pokoje: 55 klimatyzowane , oryginalnie umeblowane, nowoczesne pokoje z balkonami skierowanymi w stronę plaży i oceanu. W pokoju : telefon z linią bezpośrednią , bawełniana pościel, rolety / zasłony . W łazience znajduje się prysznic , a także bezpłatne przybory toaletowe i suszarka do włosów. 24-calowy telewizor z dostępem do kanałów kablowych z bezpłatnymi filmami. Ekspres do kawy / herbaty , klimatyzacja, sejf. Pokoje zostały odnowione w maju 2012 roku.  Oferowane jest codzienne sprzątanie , a na życzenie gości budzenie.

Wyżywienie: śniadania w formie bufetu i obiadokolacje

Sporty wodne: łódź ze szklanym dnem, kajaki, rowery wodne i snorkowanie .Wędkarstwo morskie, rejsy dziennie, parasailing, nurkowanie głębinowe (PADI) mogą być organizowane na życzenie za opłatą.

Koszt dla Pary w pokoju 2-osobowym na 7-10-14 noclegów AI z ceremonią ślubu cywilnego:

surcouf ceny 2018

Powyższe ceny zawierają opłaty dla Pary ( 2 os) :

 •  7 -10-14 noclegów w hotelu
 •  Wyżywienie all inclusive
 • Prywatny transfer tylko dla naszej Pary na trasie lotnisko – hotel- lotnisko
 • Ubezpieczenie NNW + KL ( do 50.000 Euro/os),podatek VAT
 • Organizacja ślubu:
  • Koordynator ślubu w jęz. angielskim
  • prywatne miejsce na ślub
  • prasowanie strojów ślubnych
  • Tort ślubny dla max. 4 osób
  • butelka wina musującego
  • dekoracja pokoju na noc poślubną
  • romantyczna kolacja dla Pary Młodej
  • Kosz owoców i przekąski w pokoju Pary Młodej
  • 20% zniżki do SPA
  • podniesienie kategorii pokoju w miarę dostępności

Dodatkowo płatne:

• bukiet 120 Eur, butonierka 30 Eur.
• dekoracja miejsca ślubu- 200 Eur
• makijaż i fryzura Panny Młodej- od 160 Eur

2. Hotel Merville 3*+


Merville (1)

Hotel znajduje się w miejscowości Grand Baie, ok. 25 km od PORT LOUISE, najbliższe sklepy i bary są ok. 300 m od hotelu; ok. 75 km od portu lotniczego na Mauritiusie. Pokoje ok. 29 m², klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, zestaw do kawy i herbaty; balkon lub taras (stolik i krzesełka). 169 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja– dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne menu dla dzieci, dania wegetariańskie, bar na tarasie; budka telefoniczna (bezpłatne rozmowy międzynarodowe), taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: punkt internetowy, room-service, pralnia, opiekunka do dziecka, fryzjer.

Hotel posiada swoją piaszczystą plażę, z łagodnym zejściem do morza, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki. W hotelu basen, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; kort tenisowy, wypożyczalnia sprzętu (za opłatą), siłownia, siatkówka plażowa, tenis stołowy, narty wodne, łódka ze szklanym dnem, kajaki, rowery wodne; plac i pokój zabaw dla dzieci; animacje dla dorosłych: muzyka na żywo; za opłatą: nurkowanie, motorowe sporty wodne, katamaran; centrum wellness: basen, płatne: masaże, zabiegi pielęgnacyjne.

Ceny dla Pary (2 os.) w pokoju 2 os. wyżywieniem BB  na 7-10-14 noclegów z ceremonią ślubu cywilnego, ceny w zł:

Merville ceny 2018

Powyższe ceny obejmują:

 • Zakwaterowanie na 7-10-14 noclegów
 • Wyżywienie: śniadania (dopłata do HB- 18 euro/os./doba, AI- 54 euro/os./doba)
 • prywatny transfer tylko dla Pary na trasie: lotnisko – hotel –lotnisko
 • przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Ubezpieczenie NNW+KL do 50 tyś. € dla 2 os. na cały pobyt
 • opłaty i podatki (w tym VAT)
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, (na życzenie asysta polskojęzyczny za dopłatą 790 zł /2 dni)
 • opłaty administracyjne w Urzędzie
 • wydanie aktu ślubu
 • obligatoryjna oplata na turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Pakiet ślubny:
  • 1 ślub dziennie
  • prezent powitalny
  • koordynator ślubu
  • miejsce ślubu
  • specjalne menu ślubne w restauracji (bez napojów)
  • tort ślubny i 2 kieliszki szampana
  • specjalne śniadanie w pokoju następnego dnia po ślubie

Hotele 4-gwiazdkowe

1. Hotel Le Victoria 4*


Victoria (1)

 

Położenie: Hotel położony na obrzeżach malowniczej miejscowości Pointe aux Piments (1 km od centrum), 8 km od ogrodu botanicznego w Pamplemousses, 12 km od Grand Baie, 15 km od stolicy wyspy – Port Louis, 30 km od centrum handlowego – Curepipe, 60 km od lotniska w Mahebourgu (transfer ok. 80 minut). Hotel położony jest w spokojnej, zielonej okolicy; do pobliskich miejscowości dogodnie dojechać można taksówką lub autobusem (połączenia autobusowe do Port Louis co 25 minut, czas przejazdu wynosi około 20 minut). Obiekt należy do znanej sieci rodzinnych hoteli – Beachcomber Hotels, składa się z budynku głównego oraz dwupiętrowych willi, otoczonych tropikalną roślinnością. Hotel oferuje 254 pokoje (154 Superior, 76 Deluxe, 15 Apartamentów rodzinnych, 6 Junior Suite, 2 Senior Suite oraz 1 Executive Suite).

 Wyposażenie: Recepcja, kantor wymiany walut, restauracja główna „Le Superbe” (kuchnia międzynarodowa, show cooking), restauracje a’la carte: „La Casa” (czynna w godz. 19:00 – 21:30, kuchnia włoska), „L’Horizon” (czynna w godz. 12:00 – 15:00 oraz 19:00 – 21:30), ryby, owoce morza); bar Le Corail Bleu (czynny w godz. 10:00 – 00:00; przekąski, ciasta), sala konferencyjna (na 80 osób, klimatyzowana, nowocześnie wyposażona),dostęp do internetu bezprzewodowego, informacja turystyczna, sklep, wolnocłowy butik z biżuterią, pralnia (płatna dodatkowo), opieka medyczna (na życzenie), parking.

Plaża: Piaszczysta, z białym piaskiem, o długości 800 m, usytuowana bezpośrednio przy hotelu – plaża Pointe aux Piments. Leżaki, ręczniki i parasole bezpłatnie.

Koszt dla Pary ( 2 os.) w pokoju 2 osobowym za 7 – 10 – 14 noclegów HB z ceremonią ślubu

Victoria ceny 2018  Cena dla Pary zawiera 

 • koordynator ślubu na Mauritiusie (w języku angielskim)
 • Pomoc w skompletowaniu i przygotowaniu dokumentów do ślubu
 • Koordynator ślubu w Polsce
 • 1 ślub dziennie
 • Ubezpieczenie NNW + KL- do 50.000 Eur/os + bagaż
 • Przejazd do Port Luis na podpisanie dokumentów w Urzędzie Miasta
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Prywatny transfer tylko dla Młodej Pary: lotnisko – hotel – lotnisko
 • Wyżywienie : śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI – 55 euro/os./doba)
 • Zakwaterowanie w hotelu na 7-10 noclegów
 • Pakiet ślubny:
  • wynajęcie miejsca ślubu
  • dekoracja miejsca ślubu
  • śniadanie poślubne w pokoju
  • lunch dla Pary Młodej (2-daniowy)
  • bukiet dla Panny Młodej
  • butonierka dla Pana Młodego
  • t-shirt i pareo
  • tort ślubny dla 10 osób
  • wino i owoce w pokoju

2.Hotel La Pirogue 4*


Pirogue (19)-min

Hotel usytuowany jest w rozległym tropikalnym ogrodzie w środkowo – zachodniej części wyspy, bezpośrednio przy oceanie i przy białej, niezmiernie długiej i pięknej piaszczystej plaży Flic en Flac. Obiekt jest oddalony ok. 50 km od lotniska, 20 km od stolicy Port Louise, do najbliższej miejscowości z restauracjami, barami i sklepami ok 15 min. (do centrum handlowego Cascavella jest ok. 5 km). Tylko ok. 4 km dzieli hotel od przyrodniczego parku rozrywki Casela Bird Park oraz od pola golfowego Tamarina.

 Hotel: utrzymany w stylu afrykańskim z akcentami orientalnymi, w niskiej zabudowie (bungalowy) zajmuje rozległy teren położony bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim pośród bujnej, egzotycznej roślinności.
Do dyspozycji Gości całodobowa recepcja, lobby, Wi – Fi (płatne), 4 restauracje, 3 bary, centrum SPA (w siostrzanym obiekcie Sugar Beach), centrum fitness, odkryty, duży basen, pralnia, parking, przechowalnia bagaży.

Pokoje: w hotelu znajduje się 248 elegancko urządzonych pokoi i apartamentów, położonych w bungalowach. Pokoje standard z widokiem na ogród (ok. 25 m2, widok na ogród), Garden Bungalow (ok.25 m2, widok na ogród), pokoje Beach Pavilion (35 m2, położone blisko plaży), Royal Suite (sypialnia, salon wypoczynkowy z częścią jadalną, taras, tylko dla dorosłych). Wszystkie posiadają łazienki (wanna/prysznic, suszarka do włosów), indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf, telefon, TV satelitarną, mini bar (płatny), taras/balkon.

Wyżywienie: istnieje możliwość wykupienia pobytu w opcji HB (2 posiłki dziennie) i  All Inclusive (3 posiłki dziennie, przekąski, słodkości i lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe). La Pirogue  – restauracja główna
z kuchnią międzynarodową; Tides – restauracja serwująca dania lokalne i lekkie przekąski; Citronella – restauracja serwująca dania kuchni włoskiej; Paul & Virgine – restauracja serwująca dania kuchni regionalnej. Bary serwujące napoje alkoholowe i bezalkoholowe: Coconut Cafe, Blue Bar, Beach Bar.

Sport i Wellness: centrum Spa Aura (w sąsiednim obiekcie Sugar Beach) oferujące liczne zabiegi na twarz i ciało, masaże,  salon piękności, fryzjer. Centrum fitness: sala kardio, sala fitness i aerobic, vibro gym, pilates, personalny trener (płatny). Zajęcia: aerobik, gimnastyka wodna, siłownia, badminton, korty tenisowe (piłki za opłatą), tenis stołowy, lekcje jogi, surfing, żeglowanie, łódka ze szklanym dnem, kajaki, rowery wodne, sprzęt do nurkowania powierzchniowego, siatkówka plażowa, piłka ręczna, koszykówka, minigolf.
Za opłatą: wypożyczalnia rowerów górskich, nurkowanie głębinowe (szkoła PADI), łódka typu banan, wędkowanie na otwartym morzu, parasailing, jazda konna. W pobliżu hotelu znajduje się Le Touessrok Golf Course – 18 dołkowe pole golfowe (płatne).

Rozrywki i usługi: przedstawienia, pokazy taneczne, muzyka na żywo i wieczorki tematyczne. Mini klub (od 4 do 12 lat), klub dla nastolatków (od 13 do 17 lat)  z zajęciami i animacjami, brodzik zintegrowany z basenem, plac zabaw, opiekunka angielskojęzyczna (płatna).

Ceny dla Pary (2 os.) w pokoju 2 os. wyżywieniem  HB  na 7-10-14 noclegów z ceremonią ślubu cywilnego, ceny w zł:

Pirogue ceny 2018Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym na 7 – 10 – 14 noclegów
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI- 69 euro/os./doba)
 • Ubezpieczenie NNW + KL – do 50.000 Eur/os.
 • prywatny transfer tylko dla naszej Pary na trasie lotnisko – hotel –lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Taxy, podatek VAT
 • romantyczne miejsce na kolację wybrane dla Pary w podróży poślubnej
 • przejazd z naszym przedstawicielem ( tylko dla Pary ) do Port Luis na podpisanie dokumentów w Urzędzie Miasta
 •  obligatoryjna opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • Pakiet ślubny :
  • Wybrane miejsce na ślub
  • Koordynator ślubu w jęz. angielskim
  • prasowanie sukni i garnituru
  • bukiet dla Panny Młodej
  • butonierka dla Pana Młodego
  • makijaż Panny Młodej w SPA
  • tort dla max 6 gości
  • muzyka z płyty CD podczas uroczystości
  • romantyczna kolacja dla Pary w dniu ślubu
  • romantyczne śniadanie dzień po ślubie
  • 1 butelka wina musującego podczas ceremonii
  • kosz owoców sezonowych do pokoju
  • prezenty od hotelu
  • specjalna dekoracja pokoju na noc poślubną
 • Dodatkowe opłaty:
 • Fryzura Panny Młodej- 130 Eur
 • Kwiatowa dekoracja miejsca ślubu- od 100 Eur
 • Pokaz tańca sega (30 min.)- 400 Eur
 • Poniżej ceny poszczególnych dekoracji ślubnych w hotelu la Pirogue :
 • łuk bambusowy – 695 eur
 • gazebo w ogrodzie z dwoma bukietami – 185 eur (bez dywanu)
 • udekorowana przystań – 495 eur
 • białe przenośne gazebo – 200 eur + 175 eur za 2 bukiety.
 • Łuk bambusowy na dwóch nogach -457 eur
 • łuk bambusowy na czterech nogach – 575 eur

3. Hotel Ambre 4*


ambre17

Hotel Tylko Dla Dorosłych!

Położony w Palmar na wschodnim wybrzeżu Mauritiusa hotel Ambre 4*, otoczony jest piękną zatoką Belle Mare. 700 metrów plaży i turkusowe wody Oceanu Indyjskiego stanowią idealne warunki do nurkowania i odkrywania bogatej fauny morskiej. Ponadto dużym atutem hotelu jest położenie w samym sercu tropikalnego ogrodu pośród niezwykle bujnej zieleni

Pokoje: każdy z pokoi wyposażony jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz telewizor plazmowy z dużym wyborem międzynarodowych programów, telefon, wi-fi /za dopłatą/, elektroniczny sejf, suszarkę do włosów

Plaża : piaszczysta plaża znajduje się tuż przy hotelu.

Do dyspozycji gości

Spa przy plaży, gdzie można skorzystać z relaksujących zabiegów (gabinet zabiegów z widokiem na ocean), łaźni tureckiej, sauny oraz jacuzzi. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w holu; na miejscu znajduje się też kawiarenka internetowa, korty tenisowe, całodobowe centrum rekreacyjne i wanna spa.

Sport i rozrywka: Snorkeling, windsurfing, aerobik i aqua-aerobik, ćwiczenia jogi, water-polo, koszykówka, tenis ziemny oraz stołowy, katamarany, kajaki, banan, łodzie, narty wodne, kitesurfing, żeglowanie. Ponadto w sercu hotelu znajduje się imponujący basen (735 m2) .15 min jazdy od hotelu znajduje się  18-dołkowe pole golfowe Touessrok. Hotel Ambre zapewnia bezpłatny transfer.

Ceny dla Pary ( 2 os)  zakwaterowanej z pokoju 2 osobowym na 7 – 10 – 14 noclegów all inclusive i ceremonią ślubu cywilnego :

    

  CENA ZAWIERA dla Pary (dla 2 osób):

 • Zakwaterowanie w hotelu na 7-10-14  noclegów
 • Wyżywienie all inclusive
 • Transfer lotnisko – hotel – lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Przejazd do Port Luis na podpisanie dokumentów w Urzędzie Miasta
 • Ubezpieczenie NNW + KL- do 50.000 Eur/os. + bagaż
 • Taxy, podatek VAT
 • opłaty administracyjne w Urzędzie
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzycznego koordynatora – za dopłatą 790 zł/2 dni
  • wybór miejsca ślubu
  • koordynator ślubu w języku angielskim
  • świadkowie (w razie potrzeby)
  • kosz owoców w pokoju na powitanie
  • butelka musującego wina podczas ceremonii
  • makijaż Panny Młodej w SPA
  • Bukiet dla Panny Młodej
  • Butonierka dla Pana Młodego
  • prasowanie sukni ślubnej
  • prasowanie garnituru
  • tort na max. 6 osób
  • romantyczna muzyka z CD podczas ceremonii
  • romantyczna kolacja ślubna przy świecach (menu serwowane)
  • specjalna dekoracja pokoju na noc poślubną
  • śniadanie do pokoju następnego dnia po ślubie
  • 50 zdjęć z profesjonalnej sesji zdjęciowej, wydruki w albumie + pliki na CD

Dodatkowe usługi:

dania i napoje

 • szampan / butelka – 245 Eur
 • kolacja przy świetle księżyca na plaży (cena za osobę, zawiera aperitif)-120 Eur

kwiaty :

 • bukiet na stół ślubny- 120 Eur
 • dekoracja miejsca ślubu- od 570 Eur

usługi spa

 • fryzjer dla panny młodej – 120 Eur

rozrywka

 • 30 min gitarzysta na żywo – 200 Eur
 • 30 min pokaz tańca sega – 350 Eur

foto/video

 • dodatkowe zdjęcia – 360 Eur
 • 30 minutowe video z ceremonii – 650 Eur

Uwaga! Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z usług zewnętrznego fotografa, hotel wymaga opłaty wejściowej: 675 eur

4.Hotel Le Cannonier 4*


Cannonier (8)

POŁOŻENIE: hotel znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy Mauritius, na cyplu Pointe Aux Canonniers, ok. 5 km od miejscowości GRAND BAIE, ok. 25 km. od Port Louis, ok. 70 km od portu lotniczego na Mauritiusie.

PLAŻA: trzy hotelowe plaże położone w malowniczych zatoczkach, piaszczyste, łagodne wejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki z materacami i ręczniki.

HOTEL: czterogwiazdkowy o podwyższonym standardzie, należy do sieci hotelowej Beachcomber,  zbudowany w 1990 r., odnowiony w 2005, 284 pokoje, 11 budynków, 2 piętra, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracje: Le Frangipaner – główna, dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, wieczory tematyczne, Le Navigator – à la carte, kuchnia rybna, na kolację wymagana rezerwacja, La Serenata – à la carte, kuchnia włoska, na kolację wymagana rezerwacja; w restauracjach dostępne menu i foteliki dla dzieci; 2 bary: Le Planteur i Le Navigator, sklep z pamiątkami; centrum biznesowe, wielki tropikalny ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach publicznych hotelu; za opłatą: punkt internetowy, room-service, opiekunka do dziecka, fryzjer, salon piękności, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

SPORT I ROZRYWKA: dwa baseny, słodka woda, łącznie ok. 400 m², gł. ok. 1,6 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki z materacami i ręczniki; 3 korty tenisowe (wypożyczalnia sprzętu płatna), tenis stołowy, siatkówka, boule, kajaki, rowery wodne, narty wodne, windsurfing, gimnastyka w wodzie, joga, stretching, snurkowanie, rejs statkiem ze szklanym dnem; pokój zabaw dla dzieci, miniklub (3-12 lat), amfiteatr, animacje dla dorosłych; za opłatą: nurkowanie, bilard, rowery górskie, nieduże spa.

Ceny dla Pary (2 os.) w pokoju 2 os. wyżywieniem  HB  na 7-10-14 noclegów z ceremonią ślubu cywilnego, ceny w zł:

Le Cannonier ceny 2018

W cenie dla 2 os.:

 • Zakwaterowanie w wybranym typie pokoju na 7-10-14 noclegów
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI- 44 euro/os./doba)
 • Ubezpieczenie NNW + KL – do 50.000 Eur/ os.
 • prywatny transfer tylko dla Pary na trasie: lotnisko – hotel –lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Taxy, podatek VAT
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzyczny – za dopłatą
 • opłaty administracyjne w Urzędzie
 • Pakiet ślubny:
  • koordynator ślubu
  • miejsce ślubu wraz z dekoracją
  • osobny pokój dla Panny Młodej na przygotowania (w miarę dostępności)
  • tort ślubny
  • śniadanie do pokoju następnego dnia po ślubie
  • bukiet dla Panny Młodej
  • butonierka dla Pana Młodego
  • prasowanie strojów ślubnych
  • muzyka z CD

Rozszerzony pakiet ślubny (2800 PLN)- zawiera wszystkie usługi z pakietu podstawowego, a ponadto:

 • butelka szampana
 • przystawki na mini coctail party po ceremonii
 • fryzura Panny Młodej wraz z próbną
 • makijaż Panny Młodej wraz z próbnym
 • manicure, pedicure i masaż dla Panny Młodej
 • peeling i masaż dla Pana Młoego
 • romantyczna 4-daniowa kolacja po ceremonii
 • romantyczna dekoracja pokoju na noc poślubną
 • prezent od hotelu

Dodatkowe opłaty :

 • gitarzysta – 200 Eur
 • występ grupy sega – 400 Eur/godz.
 • trio muzyczne na żywo – 300 Eur/godz.
 • szampan – 120 Eur
 • kwiaty na stół ślubny – 50 Eur
 • łuk kwiatowy – 300 Eur
 • fryzjer dla panny młodej wraz z próbą – 100 Eur
 • wianek dla Panny Młodej – 40 Eur
 • makijaż wraz z próbą – 70 Eur

 

5.Hotel Le Mauricia 4*


MAURICIA

Hotel:  4-gwiazdkowy o podwyższonym standardzie, położony na rozległym terenie, stylowy, odnowiony w 2005, 284 pokoje, 11 budynków, 2 piętra, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracje: Le Frangipaner – główna, dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, wieczory tematyczne, Le Navigator – à la carte, kuchnia rybna, na kolację wymagana rezerwacja, La Serenata – à la carte, kuchnia włoska, na kolację wymagana rezerwacja; w restauracjach dostepne menu i foteliki dla dzieci; 2 bary: Le Planteur i Le Navigator, sklep z pamiątkami; centrum biznesowe, wielki tropikalny ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach publicznych hotelu; za opłatą: punkt internetowy, room-service, opiekunka do dziecka, fryzjer, salon piękności, pralnia

Położenie: hotel znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy Mauritius, na cyplu Pointe Aux Canonniers, ok. 5 km od miejscowości Grand Baie z restauracjami, sklepikami i nocnym życiem, ok. 25 km. od Port Louis, ok. 70 km od lotniska na Mauritiusie.

Plaża: 3 hotelowe plaże położone w malowniczych zatoczkach, piaszczyste, łagodne wejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki z materacami i ręczniki.

Sport i rozrywka: 2 baseny, słodka woda, łącznie ok. 400 m², gł. ok. 1,6 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki z materacami i ręczniki; 3 korty tenisowe (wypożyczalnia sprzętu płatna), tenis stołowy, siatkówka, bule, kajaki, rowery wodne, narty wodne, windsurfing, gimnastyka w wodzie, joga, stretching, nurkowanie, rejs statkiem ze szklanym dnem; pokój zabaw dla dzieci, mini klub (3-12 lat), amfiteatr, animacje dla dorosłych; za opłatą: nurkowanie, bilard, rowery górskie, nieduże spa.

Koszt dla Pary w pokoju 2-osobowym na 7-10-14 noclegów HB z ceremonią ślubu cywilnego.Cena zawiera – (dla 2 osób):

 • Zakwaterowanie w wybranym typie pokoju na 7-10-14 noclegów
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI- 44 euro/os./doba)
 • Ubezpieczenie NNW + KL – do 50.000 Eur/ os.
 • prywatny transfer tylko dla Pary na trasie: lotnisko – hotel –lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Taxy, podatek VAT
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzyczny – za dopłatą
 • opłaty administracyjne w Urzędzie
 • Pakiet ślubny:
  • koordynator ślubu
  • miejsce ślubu wraz z dekoracją
  • osobny pokój dla Panny Młodej na przygotowania (w miarę dostępności)
  • tort ślubny
  • śniadanie do pokoju następnego dnia po ślubie
  • bukiet dla Panny Młodej
  • butonierka dla Pana Młodego
  • prasowanie strojów ślubnych
  • muzyka z CD

Rozszerzony pakiet ślubny (2800 PLN)- zawiera wszystkie usługi z pakietu podstawowego, a ponadto:

 • butelka szampana
 • przystawki na mini coctail party po ceremonii
 • fryzura Panny Młodej wraz z próbną
 • makijaż Panny Młodej wraz z próbnym
 • manicure, pedicure i masaż dla Panny Młodej
 • peeling i masaż dla Pana Młoego
 • romantyczna 4-daniowa kolacja po ceremonii
 • romantyczna dekoracja pokoju na noc poślubną
 • prezent od hotelu

Dodatkowe opłaty :

 • gitarzysta – 200 Eur
 • występ grupy sega – 400 Eur/godz.
 • trio muzyczne na żywo – 300 Eur/godz.
 • szampan – 120 Eur
 • kwiaty na stół ślubny – 50 Eur
 • łuk kwiatowy – 300 Eur
 • fryzjer dla panny młodej wraz z próbą – 100 Eur
 • wianek dla Panny Młodej – 40 Eur
 • makijaż wraz z próbą – 70 Eur

6.Hotel Le Meridien 4*


meridien

Urokliwa lokalizacja, wyśmienita i urozmaicona kuchnia, obsługa na światowym poziomie. Hotel jest laureatem Leading Hotel in Mauritius 2010. Pierwszy raz w historii tego prestiżowego konkursu zdarzyło się, by zaszczytne miejsce zdobył hotel 4*.

Położenie : przy szerokiej piaszczystej plaży (długa na ok.1 km), na północno-zachodnim wybrzeżu, w zatoce Pointe Aux Piments, 15 km od kurortu Grand Baie, 15 km od stolicy Port Louis, 10 km od słynnego ogrodu botanicznego Pamplemousses, 60 km od lotniska.

Wyposażenie : reprezentacyjne lobby z recepcją, sejfami, łączem internetowym, restauracja 180 Degrees – panoramiczna restauracja z widokiem na ocean (śniadania i tematyczne kolacje), Shells – specjalność: owoce morze, la Faya – kuchnia kreolska, La Croque – przy basenie (pizza, przekąski, napoje), restauracja indyjska, bar przy plaży (wieczorne rozrywki, tańce), bar w lobby (muzyka na żywo), 8 sal konferencyjnych, centrum biznesowe, sala bankietowa, pralnia.

Pokoje : standardowe pokoje znajdują się w budynku głównym, są gustowne, stylowe, duże (ok. 50 m2), mają sypialnię, wydzieloną część dzienną, łazienkę z wanną, kabiną prysznicową, suszarką do włosów, wc, biurko, TV sat (42 inch), minibar, zestaw do kawy/herbaty, Internet (przez modem kosztuje 3 euro za godzinę), taras, patio lub balkon z widokiem na ogród lub ocean. Możliwość rezerwacji zakwaterowania o wyższym standardzie: Deluxe Garden Ocean View, Premium Deluxe Ocean View oraz najbardziej luksusowych Nirvana Garden View.

Wyżywienie : BB: Śniadania w formie bufetów, HB: Śniadania i obiadokolacje w formie bufetów, All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów (również tematyczne: indyjski, międzynarodowy, kreolski, owoce morza, śródziemnomorski, chiński, francuski), przekąski, kawa, herbata, napoje, alkohole lokalne do północy.

Sport i rozrywka : ładny, podłużny basen w ogrodzie z mostkiem, barem i tarasem słonecznym i bezpośrednim wejściem na plażę,  kaskadowy basen przy części Nirvana, całodobowy fitness center (instruktor do g.19.30), sauna, łaźnia, sala jogi, kort tenisowy, Taamra Wellness Spa (zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne, relaksacyjne, masaże, aromaterapia, gabinet fryzjerski),

Darmowo: narty wodne, rowery wodne, łódki, kajaki, windsurfing, łódź ze szklanym dnem, nurkowanie powierzchniowe, siatkówka, tenis stołowy.

Dodatkowo płatne: wędkowanie, skutery, rejsy katamaranem, lekcje windsurfingu i nurkowania, gry wideo, bilard. Hotel organizuje wycieczki rowerowe malowniczą trasą do Grand Baie, rejsy do zatoki Tamarin (pływanie z delfinami), wieczorki folklorystyczne i dyskoteki na plaży.

Dla dzieci : brodzik, Penguin Kid’s Club (4-12 lat) działający od godz. 9.00 do 16.45 (późniejsze godziny- rezerwacja), sala zabaw, zawody, gry, nauka języka kreolskiego i segi, rejsy łodzią ze szklanym dnem, kursy windsurfingu. Możliwa indywidualna opieka angielskojęzyczna(odpłatnie).

Ceny dla Pary ( 2 os)  zakwaterowanej w pokoju 2 osobowym na 7 – 10 – 14 noclegów HB  i ceremonią ślubu cywilnego:

Meridien ceny 2018

Cena dla Pary ( 2 os) zawiera:

 • Zakwaterowanie w hotelu na 7-10-14 noclegów
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI- 44 euro/os./doba)
 • Prywatny transfer tylko dla Młodej Pary : lotnisko – hotel – lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Przejazd do Port Luis na podpisanie dokumentów w Urzędzie Miasta
 • Ubezpieczenie NNW + KL- do 50.000 Eur/os + bagaż
 • ślubna pergola bez kwiatów
 • świadkowie
 • kwiaty na stole ślubnym
 • prezent od hotelu
 • Dekoracja Buggy
 • Koordynator ślubu
 • muzyka podczas ceremonii (record)
 • dekoracja pokoju na noc poślubną
 • tort dla dwojga
 • koktail ślubny do toastu
 • romantyczne śniadanie w pokoju dzień po ślubie
 • butelka wina
 • pareo dla Panny Młodej i koszulka dla Pana Młodego
 • kolacja przy świecach bez napojów
 • 30 minutowy masaż do wykorzystania przez 2 dni po przyjeździe w godzinach 9-15

Dodatkowe opłaty :

kulinaria

 • specjalne śniadanie a la carte serwowane dla Pary Młodej na przystani (zależy od pogody)- 280 Eur
 • zaskakujące śniadanie na tarasie- 100 Eur
 • specjalna 3 daniowa kolacja ślubna przy świecach na plaży- 125 Eur

Kwiaty

 • ślub na plaży z ozdobionym łukiem bez kwiatów– 210 Eur
 • dekoracja kwiatowa gazebo – 650Eur
 • bukiet dla Panny Młodej – od 90 Eur
 • tropikalne kwiaty na stole ślubnym – 68 Eur
 • kwiaty we włosy – 25 Eur
 • płatki kwiatów- 15 Eur
 • korona kwiatowa- 100 Eur

usługi SPA

 • fryzjer – 80 Eur
 • make-up- 70 Eur
 • masaż dla dwojga (romantyczny rytuał dla pary, peeling, aromaterapia, masaż I luksusowa kąpiel w mleku)-425 Eur

zdjęcia i filmy

 • 36 zdjęć, album, CD – 355 Eur
 • 50 zdjęć na płycie CD plus album- 413 Eur
 • film video z ceremonii-550 Eur

rozrywka:  zespół- 60 min

 • Solo – 250 Eur
 • Duo – 300 Eur
 • Trio – 340 Eur
 • stroje hinduskie: sari – 300 Eur, kurtas – 200 Eur, turban – 50 Eur

7. Hotel Zilwa 4*


ZILVA8

Otwarcie nowego hotelu ZILVA odbyło się w październiku 2013 r.

Położenie: hotel położony jest bezpośrednio przy plaży (leżaki, materace, ręczniki – bezpłatne) w północnej części wyspy w miejscowości Kalodyne, w pobliżu wioski rybackiej Grand Gaube., ok.65 km od lotniska. Idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Obiekt oferuje zapierający dech w piersiach widok na 5 wysp północnego wybrzeża: Coin de Mire, Ile Plate, Ilôt Gabriel, Ile Ronde i Ile aux Serpents. Przy hotelu znajdują się 4 plaże i dwie małe, prywatne wyspy. Hotel położony nad Oceanem Indyjskim pośród egzotycznej roślinności ogrodu. Budynki charakteryzuje niska zabudowa. W hotelu znajduje się: całodobowa recepcja, Wi-Fi w lobby (bezpłatne), 4 restauracje i 3 bary, centrum SPA, 3 baseny, sklep, pralnia, siłownia, salon piękności.

Pokoje: w hotelu znajduje się 214 przyjemnie urządzonych, nowoczesnych pokoi oraz bungalowów. Wszystkie posiadają: łazienkę (prysznic, suszarka do włosów), indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf, telefon, TV satelitarną, minibar, zestaw do kawy/herbaty, Wi-Fi (bezpłatne), żelazko i deska do prasowania. Meble zostały wykonane przez miejscowych rzemieślników i nawiązują do współczesnego stylu rustykalnego z elementami zaczerpniętymi z tradycji wyspy.

Wyżywienie: w obiekcie obowiązuje opcja wyżywienia HB (śniadania i obiadokolacje) lub All Inclusive (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, napoje: woda mineralna, piwo, herbata, kawa, napoje bezalkoholowe, soki, koktajle, wino, lokalne alkohole serwowane w godz. 10-23:00). Restauracja główna serwująca śniadania i kolacje z kuchni lokalnej i międzynarodowej i 2 razy w tygodniu gotowanie przy gościach. 2 restauracje a’la carte serwujące kolacje. Restauracja na plaży oferująca obiady i kolacje (płatne); Snack bar: serwujący napoje i przekąski podczas lunchu. Main & Lounge Bar oraz Beach Bar : napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

Sport & wellness: 3 baseny, siłownia, siatkówka plażowa, tenis stołowy, tenis ziemny, rowery.  Sporty wodne: kajaki, nurkowanie z rurką, rejs łodzią ze szklanym dnem, kitesurfing, windsurfing, katamarany. Centrum SPA: 10 gabinetów do masaży, łaźnia turecka, sauna, jacuzzi.

Rozrywka: przedstawienia, pokazy taneczne i wieczorki tematyczne.

Dla dzieci: mini klub dla dzieci od 3 do 12 lat z zajęciami i animacjami, brodzik, opiekunka (dodatkowo płatna).

CENY NA ZAPYTANIE .

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w hotelu na 7-10-14 noclegów
 • Wyżywienie : śniadania i obiadokolacje typu buffet
 • Prywatny transfer tylko dla Młodej Pary : lotnisko – hotel – lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Przejazd do Port Luis na podpisanie dokumentów w Urzędzie Miasta
 • Ubezpieczenie NNW + KL- do 50.000 Eur/os + bagaż
 • Spersonalizowane prezenty dla Pary
 • Zniżka na zabiegi w SPA
 • Ekskluzywne miejsce ceremonii na terenie hotelu
 • Koordynator ślubu
 • Świadkowie
 • podkład muzyczny
 • Butelka wina musującego
 • Tort ślubny
 • Kolacja przy świecach
 • dekoracja pokoju na noc poślubną
 • Skromna dekoracja miejsca ślubu
 • Rozszerzony pakiet ślubny   ISLANDER 2 810 PLN:
 • masaż w hotelowym SPA
 • fryzura wraz z próbną oraz makijaż
 • bukiet dla Panny Młodej
 • butonierka
 • dowolny zabieg w SPA (45 min)
 • uroczysta kolacja z homarem
 • śniadanie w restauracji Tadka z widokiem na morze

9. Hotel Paul & Virginie 4*


p&v14

HOTEL TYLKO DLA DOROSŁYCH!

Położenie: hotel znajduje się przy plaży w regionie Grand Gaube, ok. 12 km od Grand Baie, ok. 28 km od Port Louis oraz ok. 80 km od lotniska

Plaża: prywatna, piaszczysta, do dyspozycji gości leżaki, materace, parasole i ręczniki plażowe (bezpłatne), 2 razy w tygodniu bezpłatny mini bus hotelowy do Grand Baie

Pokoje: hotel dysponuje 81 pokojami, wyposażenie obejmuje indywidualną klimatyzację, LCD TV-Sat, telefon, internet Wi-Fi, sejf i mini bar (płatne), zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienkę (WC, prysznic, suszarka do włosów), balkon/taras i widok na morze

Sport, Relaks, Rozrywka: bezpłatne usługi to m.in. 2 baseny, leżaki, materace, parasole i ręczniki,  siatkówka plażowa, tenis stołowy, kajaki, rowery wodne, windsurfing, snorkeling, kort tenisowy, wieczorami muzyka na żywo i imprezy tematyczne raz na tydzień. Płatne są m.in.: salon spa, narty wodne, kitesurfing, wakebording, katamaran,  nurkowanie i wędkowanie morskie

 

Restauracje i bary: restauracja główna Isle de France, restauracja a’la carte & bar na pomoście Le Saint Geran, bar główny Poudre D’Or.

Ceny dla Pary (2 os.)  zakwaterowanej z pokoju 2 osobowym na 7 – 10 – 14 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami i ceremonią ślubu cywilnego :

CENA – dla Pary (2 os.) – ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie w hotelu na 7-10-14  noclegów
 • Wyżywienie : śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI- 38 euro/os./doba)
 • Prywatny transfer tylko dla Młodej Pary: lotnisko – hotel – lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Przejazd do Port Luis na podpisanie dokumentów w Urzędzie Miasta
 • Ubezpieczenie NNW + KL- do 50.000 Eur/os  + bagaż
  • Prywatne miejsce na ślub w gazebo (bez dekoracji kwiatowej)
  • Hotelowy koordynator ślubu (w języku angielskim)
  • Świadkowie (jeśli potrzebni)
  • Prasowanie strojów ślubnych
  • tort ślubny (dla max. 4 osób)
  • Butelka wina musujące w trakcie ceremonii
  • Kolacja poślubna w restauracji St. Geran
  • Sezonowe owoce i wino musujące w pokoju
  • Niespodzianka od hotelu

Rozszerzony pakiet ślubny- 3500 zł (obejmuje usługi z pakietu podstawowego):

 • Dekoracja kwiatowa gazebo
 • Bukiet dla Panny Młodej
 • Butonierka dla Pana Młodego
 • Kwiaty we włosy dla Panny Młodej
 • Muzyka z CD podczas ceremonii
 • romantyczna kolacja w gazebo po ceremonii
 • wycieczka łodzią- 30 minut
 • Relaksacyjny 60-minutowy masaż dla Pary (1x podczas pobytu)
 • 20% zniżki do SPA (do wykorzystania 1x podczas pobytu)
 • Śniadanie z szampanem dzień po ślubie- na plaży lub na molo

Dodatkowe usługi:

 • Łuk ślubny –200 Eur
 • Dekoracja kwiatowa w altance ślubnej- od 190 Eur
 • bukiet – od 100 Eur
 • butonierka –17 Eur
 • Make-up–150 Eur
 • Fryzura–170 Eur
 • Pakiet make up+ fryzura- 250 Eur
 • Muzyka z CD podczas ceremonii –40 Eur
 • Solo gitara 30 minut–170 Eur
 • Pokaz tańca Sega 30 minut (na żywo) –Eur 400

Hotele 5-gwiazdkowe

8. Hotel Belle Mare Plage 4*


89000963-min

 

Hotel położony jest wzdłuż prywatnej plaży o długości 2 km. W wodach przy plaży podziwiać można rafę koralową. Hotel oferuje luksusowe wille, pokoje i apartamenty z eleganckim wystrojem, wszystkie klimatyzowane z osobną częścią dzienną ze stacją dokującą do iPoda i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W każdym z nich znajduje się marmurowa łazienka z dużą wanną, a z niektórych podziwiać można widoki na Ocean Indyjski.

Na terenie ośrodka znajdują się 4 baseny usytuowane w otoczeniu ogrodów tropikalnych. Przy basenach znajdują się tarasy słoneczne z leżakami. W klubie Kakoo dzieci mogą bawić się pod opieką osób dorosłych. Personel punktu informacji turystycznej chętnie organizuje dla Gości wycieczki i takie atrakcje, jak golf, tenis i sporty wodne. Obok hotelu znajduje się profesjonalne pole golfowe usytuowane na dużym obszarze, wejście na teren pola jest bezpłatne dla gości hotelowych (sprzęt dodatkowo płatny). W hotelu znajdują się różne butiki. Międzynarodowy port lotniczy na Mauritiusie znajduje się w odległości 58,5 km od obiektu

Lokalizacja hotelu: Constance Belle Mare Plage znajduje się w mieście Belle Mare, na plaży, w pobliżu takich atrakcji, jak One and Only Le Saint Geran i Pole golfowe Links hotelu Belle Mare Plage. 5-gwiazdkowy ośrodek wczasowy umieszczono w pobliżu takich atrakcji, jak Park wodny Water Leisure Park i Le Waterpark.

Pokoje: poczuj się jak w domu w 278 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to minibar. Do pokoju przylega balkon. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Częściowo otwarte łazienki — wyposażenie: wanna i prysznic osobno, bezpłatne przybory toaletowe i suszarka do włosów.

Udogodnienia: zrelaksuj się w spa, które oferuje masaż, zabiegi na ciało i zabiegi na twarz. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to pole golfowe oraz 3 baseny odkryte. Ten ośrodek wczasowy oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, obsługa portierska i płatna opieka nad dziećmi. Za opłatą do dyspozycji gości jest wahadłowy autobus kursujący do pobliskich atrakcji.

Wyżywienie: do dyspozycji gości: 7 restauracje, a także całodobowa obsługa pokojowa. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar plażowy, 3 bary/sale wypoczynkowe i 2 bary przy basenie. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie bufet codziennie.

Biznes, Inne udogodnienia: udogodnienia biznesowe to bezpłatny, szybki przewodowy dostęp do Internetu, centrum biznesowe oraz bezpłatne czasopisma w holu. Ten obiekt typu ośrodek wczasowy zapewnia udogodnienia konferencyjne takie jak centrum konferencyjne i salon konferencyjny. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępny jest także bezpłatne parkowanie przez obsługę.

Koszt dla Pary w pokoju 2-osobowym na 7-10-14 noclegów HB z ceremonią ślubu cywilnego

Cena zawiera – (dla 2 osób):

 • opłaty administracyjne w Urzędzie
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzyczny– za dopłatą
 • Taxy, podatek VAT
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • prywatny transfer tylko dla Pary na trasie: lotnisko – hotel –lotnisko
 • Ubezpieczenie NNW + KL – do 50.000 Eur/ os.
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI- 85 euro/os./doba)
 • Zakwaterowanie w wybranym typie pokoju na 7-10-14 noclegów
  • Pakiet ślubny:
  • prezent powitalny dla Pary Młodej
  • koordynator ślubu
  • dekoracja Buggy
  • miejsce ślubu wraz z dekoracją
  • tort ślubny, 1 butelka szampana i przekąski
  • śniadanie do pokoju następnego dnia po ślubie
  • przeniesienie do pokoju wyższej kategorii na noc poślubną, w miarę dostępności
  • dekoracja pokoju na noc poślubną
  • kolacja po ślubie w restauracji (bez napojów)

Usługi dodatkowe:

 • bukiet dla Panny Młodej- 120 Euro
 • butonierka- 15 euro
 • fryzura Panny Młodej- 140 euro
 • makijaż Panny Młodej- 50 euro
 • DVD (45 minut)- 400 euro
 • zdjęcia (36 szt. odbitek+CD)- 430 euro

1. Hotel Lux Belle Mare 5*


Belle Mare LUX
Tętniący życiem, prawdziwie luksusowy hotel położony w nadmorskiej miejscowości Belle Mare. Z okien roztacza się piękny widok na Ocean Indyjski. Można się tutaj cieszyć urokami plaż, lagun oraz naturalnie pięknej przyrody. Ciekawy sposób spędzenia czasu zapewnia bogata oferta sportowa (m.in. tai chi, fitness, kajaki), a chwilę prawdziwego relaksu gwarantują masaże oraz zabiegi kosmetyczne w SPA. To miejsce naprawdę wyjątkowe – tutejsza plaża w 2013 roku została uznana przez CNN za jedną z najlepszych na świecie. Ekskluzywny pobyt w LUX Belle Mare jest ucieczką od rutyny i codzienności w egzotyczny świat wyspy Mauritius.

Położenie: bezpośrednio przy piaszczystej plaży Belle Mare, wschodnie wybrzeże wyspy Mauritius, 45 km od stolicy, czas dojazdu z lotniska: ok. 60 min

Hotel: ośrodek LUX Belle Mare jest połączeniem nowoczesności, luksusu oraz tradycyjnej gościnności mieszkańców wyspy. Nie bez powodu hotel został wyróżniony Certyfikatem Doskonałości 2013 w rankingu Tripadvisor – perfekcyjna lokalizacja, luksusowe udogodnienia, profesjonalna obsługa, miła atmosfera oraz bardzo smaczna kuchnia to cechy, które wyróżniają hotel LUX Belle Mare. Do dyspozycji gości: lobby, recepcja, winda, ogród, basen (2000 m2, ze strefą dla dzieci), 4 restauracje, 2 bary, kawiarnia, spa (9.00-20.00). Wyposażenie: Wi-Fi (w całym hotelu, w cenie), ręczniki, leżaki i parasole (przy basenie i na plaży, w cenie). Dodatkowe udogodnienia: room service 24 h (płatny), butik, jubiler, fryzjer, pralnia (płatna), parking , wypożyczalnia sukni ślubnych, budka telefoniczna (darmowe rozmowy), sala konferencyjna.

Pokoje: przestronne i komfortowe pokoje w pięknych apartamentach hotelu LUX Belle Mare zapewniają gościom przyjemny pobyt. Jasne wnętrza i otwarte przestrzenie przypadną do gustu miłośnikom stonowanej elegancji. Pokoje zostały wyposażone we wszystkie udogodnienia potrzebne by w pełni cieszyć się luksusowym urlopem, takie jak muzyczny sound system czy odtwarzacz DVD.

Sport i wellness: w cenie: nowoczesna siłownia, tai chi , tenis (2 korty), kajaki, żeglarstwo, windsurfing, narty wodne, rowery wodne, nurkowanie powierzchniowe, rejs łodzią ze szklanym dnem. Płatne: golf , rower górski , szkoła nurkowania (PADI) , spa (wyłącznie organiczne kosmetyki), sauna , masaże, zabiegi kosmetyczne.

Koszt dla Pary ( 2 os.) w pokoju 2 osobowym za 7 – 10 – 14 noclegów BB z ceremonią ślubu:

Cena pakietu zawiera:

 • Zakwaterowanie w wybranym typie pokoju na 7-10-14 noclegów
 • Wyżywienie: śniadania (dopłata do HB- 45 euro/os./doba, dopłata do AI- 130 euro/os./doba)
 • Ubezpieczenie NNW + KL – do 50.000 Eur/ os.
 • prywatny transfer tylko dla Pary na trasie: lotnisko – hotel –lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Taxy, podatek VAT
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzyczny – za dopłatą
 • opłaty administracyjne w Urzędzie
  • Pakiet ślubny :
  • prezent na powitanie
  • koordynator ślubu
  • przygotowanie ceremonii
  • kolacja bez napojów
  • tort i dwa kieliszki szampana do toastu
  • specjalne śniadanie w dzień po ślubie

Rozszerzony pakiet ślubny (2700 PLN):

 • osobny pokój dla Panny młodej na czas przygotowań przed ceremonią
 • makijaż i fryzjer w tym próbny dla Panny Młodej
 • dekoracja miejsca ślubu
 • bukiet dla Panny Młodej
 • butonierka dla Pana Młodego
 • muzyka na żywo (solo)

2. Hotel Westin 5*


westin2

Lokalizacja hotelu: hotel znaduje się w mieście Balaclava (nad oceanem) w pobliżu takich atrakcji, jak Rezerwat morski Baie aux Tortues, Mauritius Aquarium, cukrownia i Maheswarnath.

Pokoje: 190 klimatyzowanych pokoi, których wyposażenie to minibar i odtwarzacz DVD. Do pokoju przylega balkon. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor płaskoekranowy i satelitarna telewizja. Prywatne łazienki — wyposażenie: wanna i prysznic osobno, markowe przybory toaletowe i suszarka do włosów.

Udogodnienia: SPA, które oferuje masaż, zabiegi na ciało i zabiegi na twarz. Ponadto prywatna plaża oraz 2 baseny odkryte, płatna opieka nad dziećmi oraz sklepy z pamiątkami i czasopismami.

Wyżywienie: do dyspozycji gości: 5 restauracji, a także całodobowa obsługa pokojowa. Ożywcze napoje w jednym z lokali: bar przy basenie i 2 bary/sale wypoczynkowe. Ośrodek znajduje się 13 km od wsi Grand Baie i 50 minut jazdy od międzynarodowego lotniska Mauritius.

Koszt dla Pary ( 2 os.) w pokoju 2 osobowym za 7 – 10 – 14 noclegów HB z ceremonią ślubu:

Powyższe ceny zawierają opłaty dla Pary (2 os) :

 •  7 -10-14 noclegów w hotelu
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI- 65 euro/os./doba)
 • Prywatny transfer tylko dla naszej Pary na trasie lotnisko – hotel- lotnisko
 • Ubezpieczenie NNW + KL ( do 50.000 Euro/os),podatek VAT
 • Pakiet ślubny:
  • miejsce ślubu – ocean vista (bez dekoracji kwiatowej)
  • koordynator ślubu
  • świadkowie
  • ozdoba na stół ślubny
  • tort dla 2 osób
  • koktajl poślubny
  • prezent od hotelu w lokalnym stylu
  • muzyka odtworzona podczas ceremonii
  • 1 konsultacja w Heavenly SPA (w ciągu 2 dni od przyjazdu)
  • dekoracja pokoju na noc poślubną
  • pokój dla Pana Młodego na przygotowania (w zależności od dostępności)
  • śniadanie do pokoju następnego dnia
 • Rozszerzony pakiet ślubny -4184 PLN(zawiera to co pakiet podstawowy, a także poniższe usługi):
  • 30 min masażu dla pary
  • bukiet
  • butonierka
  • butelka wina musującego zamiast koktailu
  • 36 zdjęć w formacie 10×15 w albumie i na pendrivie
  • ozdoba na stół ślubny z żywych kwiatów

Usługi dodatkowe:

 • zdjęcia wykonane przez fotografa hotelowego- 36 sztuk w formacie 13×18 w albumie i na CD – 450 euro
 • video z ceremonii – 450 euro
 • manicure – 100 euro
 • fryzura – 105 euro
 • make up – 105 euro
 • muzyka na żywo – od 190 euro (solo)
 • ślub na plaży (w cenie łuk i drapowania z białego materiału) – 200 euro
 • bukiet – od 90 euro
 • butonierka – od 15 euro
 • dekoracja kwiatowa miejsca ślubu – 870 euro
 • dekoracja kwiatowa na stół ślubny – 60 euro
 • płatki kwiatów – 15 euro
 • dopłata do all inclusive – 65 euro/os./dobę

3. Hotel Grand Gaube 5*


grandgaube4

Luksusowy hotel Lux* Grand Gaube na pięknej wyspie Mauritius oferuje udogodnienia najwyższej jakości i doskonałą obsługę. Pokoje są urządzone w jasnych, naturalnych kolorach zgodnie ze stylem i przyrodą wyspy i wyposażone w drewniane meble. Hotel Lux* Grand Gaube rozpieszcza gości ofertą licznych restauracji. Rożne obiekty sportowe dla gości w każdym wieku oraz luksusowe spa w hotelu spełniają wszelkie oczekiwania.

Położenie: oaza spokoju i odpoczynku w północno-wschodniej części wyspy, nad dwoma przepięknymi, piaszczystymi zatokami. Do Grand Gaube ok. 1,5 km. Transfer z lotniska w Plaisance ok. 1 godz.

Wyposażenie: ekskluzywny kompleks hotelowy ma łącznie 198 pokoi. Hol powitalny z recepcją, elegancki cocktail lounge z miejscami do czytania, 5 restauracji (m.in. Beach-Bar & Grill oraz restauracja Karma położona na 2 poziomach, z winiarnią i tarasem na wolnym powietrzu), 3 bary, różne sklepy, kącik internetowy, łącze internetowe WLAN bez opłaty. W tropikalnym ogrodzie 3 baseny z tarasem oraz bar przy basenie. Leżaki, parasole, ręczniki kąpielowe bez opłat.

Sport i zdrowie: gimnastyka, tenis stołowy, pole golfowe Driving Range, narty wodne, windsurfing, płytkie nurkowanie, rejsy łodzią z przeszklonym dnem, rowery wodne, małe żaglówki, gimnastyka wodna, siatkówka plażowa, boccia, sauna, łaźnia parowa oraz whirlpool; za opłatą rowery górskie, nurkowanie (PADI), rejsy szybkimi łodziami, fryzjer, masaże i zabiegi w centrum spa.

Koszt dla Pary ( 2 os.) w pokoju 2 osobowym za 7 – 10 – 14 noclegów BB z ceremonią ślubu:

Cena pakietu zawiera:

 • Zakwaterowanie w wybranym typie pokoju na 7-10-14 noclegów
 • Wyżywienie: śniadania (dopłata do HB- 43 euro/os./doba, dopłata do AI- 115 euro/os./doba)
 • Ubezpieczenie NNW + KL – do 50.000 Eur/ os.
 • prywatny transfer tylko dla Pary na trasie: lotnisko – hotel –lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Taxy, podatek VAT
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzyczny – za dopłatą
 • opłaty administracyjne w Urzędzie
  • Pakiet ślubny :
  • Prezent powitalny
  • koordynator ślubu
  • ceremonia i jej przygotowanie
  • wyjątkowe menu (bez napojów)
  • tort ślubny oraz dwa kieliszki szampana do toastu
  • śniadanie do pokoju na dzień po ślubie
 • Rozszerzony pakiet ślubny (2854 PLN):
 • oddzielny pokój dla Panny Młodej na czas przygotowań przed ceremonią
 • fryzjer i makijaż wraz z próbnym
 • skromne dekoracje miejsca ślubu
 • bukiet i butonierka
 • muzyka ma żywo (solo)

4. Hotel Sugar Beach 5*


sugar18

Hotel jest usytuowany przy 600-metrowej pięknej, piaszczystej plaży, na zachodnim wybrzeżu wyspy Mauritius. Odległość: 20 km od stolicy Port Louis, 55 km od lotniska. W bliskim sąsiedztwie znajduje się hotel La Pirogue, z którego bazy rekreacyjnej mogą korzystać goście hotelu Sugar Beach.

Wyposażenie: elegancki budynek główny z dużym i wytwornym lobby, główną recepcją (druga jest w budynku Manor House), miejscami wypoczynkowymi, restauracją Mon Plaisir (otwarta kuchnia, bufety), barem i butikiem. Ponadto: restauracja i bar Tides (specjalność: owoce morza) na tarasie plażowym, restauracja włoska na zachodnim krańcu plaży, bar przy kortach, mobilny wózek gastronomiczny jeżdżący po plaży, biblioteka, punkt wymiany walut, pralnia, profesjonalne centrum konferencyjne (w oddzielnym budynku na terenie resortu).

Pokoje: usytuowane w budynku głównym Manor House (prowadzi stąd prosta ścieżka na plażę)
i w piętrowych willach ulokowanych po obu jego stronach. Przy willach południowych znajduje się basen i plac zabaw dla dzieci, przy północnych – basen główny, zaplecze sportowe i staw. Wszystkie pokoje są zbudowane przestrzennie (ok. 40 m2), elegancko umeblowane, mają łazienkę (wanna
z prysznicem, suszarka do włosów, wc), indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV sat (LCD), radio, minibar, sejf, łącza internetowe (odpłatnie), zestaw do kawy/herbaty, patio lub balkon.

Sport i rozrywka: basen główny z tarasem słonecznym i wysepką, basen przy willach południowych, bezpłatne sporty: kajaki, łódź ze szklanym dnem, nurkowanie powierzchniowe, narty wodne, windsurfing, rejsy łodzią, gimnastyka w wodzie, siatkówka, koszykówka, 6 kortów tenisowych (rakiety- gratis), aerobik, joga (także kursy),badminton, wodne polo, boccia, ścieżka do joggingu, tenis stołowy. Odpłatnie: nurkowanie głębinowe (PADI, kursy, wyprawy), wędkowanie, parasailing, wynajęcie katamaranu, jazda konna, rowery górskie, centrum fitness, Aura Spa z łaźnią, gabinetami masażu
i salonem fryzjerskim (zabiegi także pod gołym niebem). W pobliżu znajdują się 2 pola golfowe.
W Tides Bar muzyka na żywo, występy folklorystyczne, koncerty jazzowe, dyskoteki.

Dla dzieci: brodzik, miniklub (2-11 lat) : zajęcia rekreacyjne, sportowe, edukacyjne, zabawy, klub nastolatków (12-17 lat), specjalne menu, barbeque na plaży, łóżeczka niemowlęce, możliwa indywidualna opieka (odpłatnie).

Koszt dla Pary ( 2 os.) w pokoju 2 osobowym za 7 – 10 – 14 noclegów HB z ceremonią ślubu:

Sugar Beach ceny 2018

Powyższe ceny zawierają opłaty dla Pary (2 os) :

 •  7 -10-14 noclegów w hotelu
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI- 69 euro/os./doba)
 • Prywatny transfer tylko dla naszej Pary na trasie lotnisko – hotel- lotnisko
 • Ubezpieczenie NNW + KL ( do 50.000 Euro/os),podatek VAT
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Taxy, podatek VAT
 • opłaty administracyjne w Urzędzie
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzycznego koordynatora – za dopłatą
  • Pakiet ślubny :
  • wybór miejsca ślubu
  • koordynator ślubu w języku angielskim
  • świadkowie (w razie potrzeby)
  • kosz owoców w pokoju na powitanie
  • butelka musującego wina podczas ceremonii
  • muzyka podczas ceremonii (record)
  • makijaż Panny Młodej w SPA
  • Bukiet dla Panny Młodej
  • Butonierka dla Pana Młodego
  • prasowanie sukni ślubnej
  • tort na max. 6 osób
  • romantyczna kolacja ślubna przy świecach (menu serwowane)
  • specjalna dekoracja pokoju na noc poślubną
  • śniadanie do pokoju następnego dnia po ślubie
  • pakiet 50 fotografii ślubnych w albumie i na CD

Dodatkowe usługi

 • dania i napoje
 • butelka wina musującego- od 85 Eur
 • szampan / butelka – 145 Eur
 • szampańskie śniadanie w prywatnej scenerii w dzień po ślubie (cena za osobę, zawiera 1 butelkę szampana)- 174 Eur
 • kolacja przy świetle księżyca na plaży (cena za osobę, zawiera aperitif)-150 Eur
 • tort na max 6 osób –146 Eur

Kwiaty

 • bukiet na stół ślubny- 102 Eur
 • dekoracja miejsca ślubu- od 174 Eur

Usługi spa

 • fryzjer dla Panny Młodej – 140 Eur

Rozrywka

 • 30 min gitarzysta na żywo – 220 Eur
 • 20 min pokaz tańca sega – 320 Eur

Film / fotograf

 • 50 zdjęć w albumie plus płyta CD – 400 Eur (fotograf hotelowy)
 • DVD około 30 min – 800Eur

W hotelu obowiązuje opłata wejściowa 245 EUR dla fotografa spoza hotelu.

5. Hotel Dinarobin 5 *


dinarobin11

Hotel położony jest w bujnym tropikalnym ogrodzie i oferuje eleganckie, klimatyzowane apartamenty z widokiem na górę Le Morne. W apartamentach Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu, wszystkie apartamenty dysponują balkonem oraz częścią wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem. Z niektórych apartamentów roztacza się widok na Ocean Indyjski. W każdym apartamencie znajduje się nowoczesna łazienka wyposażona w bezpłatny zestaw kosmetyków.

Na terenie hotelu mieści się centrum spa, które obejmuje saunę i siłownię oraz oferuje relaksujące zabiegi masażu. Na życzenie dostępne są usługi osobistego trenera. Personel kompleksu jest do dyspozycji Gości przez całą dobę, organizuje wycieczki łodzią ze szklanym dnem oraz nurkowanie z rurką. Dojazd z obiektu na pole golfowe Paradis zajmuje zaledwie 2 minuty.

Na terenie hotelu Dinarobin znajdują się 4 restauracje, z których 1 usytuowana jest przy plaży. Goście mogą również korzystać z restauracji i innych obiektów w hotelu Beachcomber Paradis.

Koszt dla Pary ( 2 os.) w pokoju 2 osobowym za 7 – 10 – 14 noclegów BB z ceremonią ślubu

Powyższe ceny zawierają opłaty dla Pary (2 os) :

 •  7 -10-14 noclegów w hotelu
 • Wyżywienie: śniadania (dopłata do HB- 48 euro/os./doba, dopłata do AI [dostępna tylko w dniach 01.06-22.07.]- 110 euro/os/doba)
 • przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • taxy, podatek VAT
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzyczny – za dopłatą
 • opłaty administracyjne w Urzędzie
 • Prywatny transfer tylko dla naszej Pary na trasie lotnisko – hotel- lotnisko
 • Ubezpieczenie NNW + KL ( do 50.000 Euro/os),podatek VAT
  • Pakiet ślubny :
  • Koordynator ślubu
  • dekoracja miejsca ślubu
  • śniadanie w pokoju
  • bukiet i butonierka
  • tort ślubny (dla 10 osób)
 • Rozszerzony pakiet ślubny (4274 PLN):
 • osobny pokój dla Panny Młodej na czas przygotowań
 • SPA dla Panny Młodej: luksusowy manicure, pedicure wraz z masaż
 • peeling i masaż dla Pana Młodego
 • fryzjer oraz make up dla Panny Młodej wraz z próbnym
 • butelka szampana po ceremonii
 • wyjątkowa kolacja
 • dekoracja pokoju na noc pośłubną
 • prezent od hotelu

6. Hotel Le Prince Maurice 5*


leprincemaurice3

Hotel oferuje luksusowe, klimatyzowane apartamenty i wille z widokiem na Ocean Indyjski. Zapewnia Gościom ustronne plaże oraz ekskluzywną restaurację na wodzie – La Barachois. Na miejscu do dyspozycji Gości jest też centrum spa i odnowy biologicznej, dwie restauracje, m.in. z lokalną kuchnią. Goście mogą uprawiać windsurfing i nurkować z rurką na prywatnej plaży. W punkcie informacji turystycznej można zorganizować bezpłatną wycieczkę łodzią ze szklanym dnem, pieszą wycieczkę oraz przelot helikopterem nad malowniczą wyspą. Obiekt zapewnia ponadto bezpłatny transfer na 18-dołkowe pole golfowe, które usytuowane jest nad wodą – dojazd na miejsce trwa 5 minut.

Klimatyzowane apartamenty i wille w ośrodku Maurice dysponują umeblowanym tarasem z widokiem na wodę oraz częścią dzienną z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Do dyspozycji Gości jest ponadto w pełni wyposażona łazienka z podwójną umywalką. Niektóre apartamenty znajdują się na palach, nad powierzchnią wody.
Międzynarodowe lotnisko Mauritius oraz miejscowość Port Louis znajdują się godzinę jazdy samochodem od ośrodka. Personel czynnej przez całą dobę recepcji oferuje możliwość wypożyczenia samochodu. Do dyspozycji Gości jest również bezpłatny parking.

Koszt dla Pary ( 2 os.) w pokoju 2 osobowym za 7 – 10 – 14 noclegów BB z ceremonią ślubu:

Powyższe ceny zawierają opłaty dla Pary (2 os) :

 •  7 -10-14 noclegów w hotelu
 • Wyżywienie: śniadania (dopłata do HB – 65 euro/osoba/doba, nie ma AI)
 • Prywatny transfer tylko dla naszej Pary na trasie lotnisko – hotel- lotnisko
 • Ubezpieczenie NNW + KL ( do 50.000 Euro/os),podatek VAT
 •  Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Taxy, podatek VAT
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzyczny – za dopłatą
 •  opłaty administracyjne w Urzędzie
  • Pakiet ślubny :
  • Prezent powitalny
  • koordynator ślubu
  • wyjątkowa kolacja bez napojów
  • tort ślubny dla 2 osób oraz butelka szampana
  • specjalne śniadanie w dzień po ślubie z butelką szampana
 • Rozszerzony pakiet ślubny (5824 PLN):
 • osobny pokój dla Panny Młodej na czas przygotowań przed ceremonią
 • bukiet i butonierka
 • fryzjer i make up wraz z próbnym
 • muzyka na żywo podczas ceremonii (solo)
 • dekoracja miejsca zaślubin

7. Hotel Maritim 5*


MARITIM

Opis i położenie hotelu Maritim Balaclava: hotel położony na północno- zachodnim wybrzeżu wyspy niedaleko miasteczka Balaclava, ok. 12 km od Port Louis, ok. 60 km od lotniska. Obiekt wybudowany w typowym, luksusowym maurytyjskim stylu. Hotel usytuowany w obrębie XVIII-wiecznego majątku ziemskiego „Balaclava”, z ruinami, przejściami, ścieżkami i ogrodami, w środku parku w sławnej Zatoce Żółwia – pierwszego narodowego parku życia morskiego i naturalnego rezerwatu na Mauritiusie.

Pokoje: hotel oferuje 180 pokoi rozmieszczonych w dwóch skrzydłach. Dwuosobowe (z możliwością dostawki), typu comfort, z łazienką (WC, wanna z prysznicem, suszarka do włosów). Wyposażenie: klimatyzacja, TV, video, radio, telefon, mini bar, sejf, dostęp do Internetu, taras lub balkon (widok na morze).

Plaża: piaszczysta, biała, bezpośrednio przy hotelu. Leżaki i parasole dodatkowo płatne.

Do dyspozycji gości: recepcja, główna restauracja na tarasie „Belle Vue” (serwująca śniadania w formie bufetu, kolacje w formie bufetu, barbeques oraz dania wegetariańskie), restauracja a’ la carte „Mon Desir” (serwująca dania kuchni międzynarodowej w wieczory od poniedziałku do soboty), plażowa restauracja a’ la carte „La Maree” (specjalizująca się w owocach morza oraz potrawach z gilla), główny bar „Quarter Deck” z widokiem na morze (serwujący napoje i przekąski podczas dnia; wieczorami „happy hour” z muzyką na żywo), Pool Lounge przy basenie „serwujący popołudniową herbatę z ciastkami domowej roboty”, bar plażowy (usytuowany pośród palm przy plaży, oferujący napoje, przekąski i dania z grilla przez cały dzień).

Sport i rozrywka: basen (leżaki i parasole bezpłatnie), wieczorami występy lokalnego zespołu muzycznego, przedstawienia kabaretowe, tenis ziemny, siatkówka plażowa, tenis stołowy, narty wodne, windsurfing, mini żaglówki, rowery wodne, nurkowanie z fajką, rejsy łodzią ze szklanym dnem, salon odnowy biologicznej (sauna, łaźnia parowa, fryzjer, kosmetyczka, masaż), golf, jazda na koniach i na kucykach.

Koszt dla Pary ( 2 os.) w pokoju 2 osobowym za 7 – 10 – 14 noclegów HB z ceremonią ślubu:

Maritim ceny 2018

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w wybranym typie pokoju na 7-10-14 noclegów
 • Wyżywienie : śniadania i obiadokolacje (dopłata do AI- 45 euro/os./doba, dopłata do premium AI- 65 euro/os./doba)
 • Ubezpieczenie NNW + KL – do 50.000 Eur/os.
 • prywatny transfer tylko dla Pary na trasie: lotnisko – hotel –lotnisko
 • Przywitanie na lotnisku girlandami lei
 • Taxy, podatek VAT
 • opłaty administracyjne w Urzędzie
 • transport do Urzędu w Port Luis z asystą angielskojęzyczną, na życzenie asysta polskojęzycznego koordynatora – za dopłatą 790 zł/2 dni
 • Pakiet ślubny:
  • delikatna dekoracja miejsca ślubu
  • butelka wina musującego w trakcie ceremonii
  • ekskluzywne ślubne menu w jednej z hotelowych restauracji Château Mon Désir’ lub ‘La Marée’ (bez przystawek)
  • świadkowie
  • prezent dla Pary Młodej
  • koordynator ślubu
  • do wyboru dla nowożeńców kilka miejsc zaślubin:
   • ‘Wedding Gazebo’ na plaży
   • ‘English Garden’ w restauracji ‘Château Mon Désir’
   • hotelowe molo (dostępne od 17:30)
   • ruiny Balaklavy
   • pod jednym ze stuletnich figowców bengalskich
 • Dodatkowe usługi:
  • Gazebo udekorowane kwiatami i materiałami – 598 EUR
  • Bukiet Panny Młodej – od 125 EUR
  • Butonierka – 24 EUR
  • Ewentualnie kwiaty na stół ślubny – 73 EUR
  • Fryzjer dla Panny Młodej – 172 EUR
  • Tort waniliowy dla 4 osób – 153 EUR
  • Muzyczne trio na żywo – 191 EUR
  • Szampańskie śniadanie w dzień po ślubie– 100 EUR
  • Romantyczna bajkowa przejażdżka karocą udekorowaną kwiatami (hotel ma własną stadninę), w dni powszednie w godzinach 12.00-16.00, 398 EUR

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.