Ślub na Cyprze

Cypr pachnie wiatrem znad morza i słońcem. Ślub w kraju narodzin Afrodyty to niezapomniane przeżycie.

Ślub na Cyprze

Najważniejsze informacje


Ślub pamięta się przez całe życie, dlatego wymaga on odpowiedniej oprawy. Wszechobecna natura, soczyste zielone palmy, błękitne morze, cisza, spokój i dwoje zakochanych ludzi, wypowiadających wiążące słowo ,,tak”. Obrazy, jakie maluje cypryjska przyroda są idealnym tłem dla ślubnej ceremonii. W tym romantycznym zakątku świata, wyznanie miłości na pewno będzie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.  Na Cyprze można wziąć ślub na plaży, w scenerii zachodzącego słońca, w otoczeniu pięknej zieleni i kwiatów.  Nieskomplikowana procedura prawna i bogata oferta ślubna, z której każdy będzie mógł wybrać coś specjalnie dla siebie sprawią, że dzień ślubu stanie się naprawdę wyjątkowym

Jakich formalności należy dopełnić chcąc wziąć ślub na Cyprze?

Na Cyprze obowiązują podstawowe dokumenty- akty urodzenia oraz zaświadczenia z USC o braku przeszkód do zawarcia związku małżeńskiego. Pierwszy dokument w formacie międzynarodowym, drugi w wersji polskiej z tłumaczeniem na język angielski. Wszystkie dokumenty tłumaczone muszą mieć poświadczenie apostille, które wydaje MSZ. Do nas Para przesyła tylko skany, natomiast oryginały zabiera ze sobą, by wszystko zanieść osobiście do miejscowego urzędu. W formalnościach pomaga oczywiście nasz koordynator na miejscu, który kontaktuje się z Parą zwykle następnego dnia po przylocie. Akt ślubu wydaje miejscowy urząd i ten dokument także musi posiadać apostillę, którą otrzymuje się na miejscu.

Jak przebiega dzień ślubu?

Następnego dnia po przylocie z Parą kontaktuje się koordynator hotelowy, z którym Para uzgadnia wszystkie szczegóły związane ze ślubem. Przed dniem ceremonii konieczna jest także wizyta w urzędzie w celu złożenia dokumentów. W dniu ślubu Para przygotowuje się w pokoju lub w hotelowym SPA, następnie idzie na miejsce ślubu (śluby odbywają się w altankach w ogrodzie, na molo, na plaży lub na tarasach widokowych). Sama ceremonia z urzędnikiem trwa ok. 15-20 minut, później wznoszony jest toast, a wieczorem odbywa się przyjęcie weselne lub romantyczna kolacja tylko dla Pary.

Najważniejsze informacje o Cyprze

[ezcol_1half]Cypr-Mapa-HD (1)[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

Cypr, a właściwie Republika Cypryjska to państwo położone na wyspie Cypr leżącej we wschodniej części Morza Śródziemnego u wybrzeży Turcji, Syrii i Libanu. Od 1 maja 2004 jest członkiem Unii Europejskiej. Cypr graniczy z suwerennymi brytyjskimi bazami Akrotiri i Dhekelia oraz z nieuznawaną na arenie międzynarodowej Turecką Republiką Cypru Północnego, będącej według prawa częścią Cypru.

Największymi miastami kraju są: Nikozja, Limassol, Larnaka. Najwyższym wzniesieniem jest Olimbos (1951 m n.p.m.). Terytorium Cypru zajmują trzy główne krainy geograficzne. W północnej części wznoszą się góry Kyrenia z wysokościami do 1000 m n.p.m., oddzielone od wybrzeża wąskim pasem nizin nadbrzeżnych. U podnóży Kyrenii znajdują się liczne plantacje oliwek. Stoki gór porasta las cyprysowy. Na południowym zachodzie leży porośnięty wielkimi lasami Masyw Troodos, z najwyższym szczytem kraju. Pomiędzy Kyrenią a wspomnianym wcześniej masywem rozciąga się Mesaoria, równina niemal w całości pozbawiona drzew, nie licząc plantacji drzew oliwnych i eukaliptusowych.[/ezcol_1half_end]

Klimat Cypru
Cypr znajduje się w strefie klimatu podzwrotnikowego śródziemnomorskiego.
Występują tu gorące lata i łagodne zimy.
Średnia roczna suma opadów atmosferycznych wynosi 500 mm, większość opadów
notowana jest w miesiącach zimowych. Jedynym obszarem gdzie pada śnieg jest
masyw Troodos.

Średnia roczna temperatura powietrza kształtuje się następująco:
– 12°C – obszary górskie
– 19°C – wewnątrz kraju

Średnia temperatura stycznia wynosi 10-12°C, a sierpnia 26-28°C.

Temperatura powietrza w dzień [°C]:

styczeń

16

luty

17

marzec

18

kwiecien

22

maj

26

czerwiec

30

lipiec

32

sierpień

32

wrzesień

30

październik

27

listopad

22

grudzień

18

Temperatura powietrza w nocy [°C]:

styczen

7

luty

6

marzec

8

kwiecień

11

maj

16

czerwiec

20

lipiec

22

sierpień

22

wrzesień

20

październik

16

listopad

12

grudzień

8

Temperatura wody [°C]:

styczeń

16

luty

17

marzec

17

kwiecien

17

maj

20

czerwiec

23

lipiec

25

sierpień

26

wrzesień

25

październik

24

listopad

19

grudzień

17

Liczba godzin słonecznych [h]:

styczeń

5

luty

6

marzec

7

kwiecień

9

maj

11

czerwiec

12

lipiec

13

sierpień

12

wrzesień

11

październik

9

listopad

7

grudzień

6

Cypr gwarantuje piękną pogodę od maja do września, a nawet października.

Według mitologii greckiej, to właśnie tu narodziła się bogini miłości Afrodyta. Legendy głoszą, że Afrodyta poczęła się z morskiej piany i dopłynęła tutaj w muszli. Kiedy zeszła na ląd wszędzie, gdzie swoimi delikatnymi stopami dotknęła ziemi, wyrastały piękne kwiaty. Jest to legendarne miejsce. Podobno opłynięcie skały przy blasku księżyca pozwala zachować wieczną młodość, niektórzy mówią też, że wieczne szczęście w miłości. Zakochani wiążą tu chusteczki na tzw. “drzewku miłości”, prosząc boginię o pomyślność. Mówi się, że kamienie w kształcie serca znalezione na plaży Afrodyty potęgują i scalają na zawsze uczucia zakochanych.

Ślub na Cyprze – do wszystkich poniższych ofert należy doliczyć opcjonalnie:

 • przelot Warszawa – Larnaka – Warszawa : od 950 zł – 1380 zł /os
 • profesjonalny fotograf : ok.100 zdjęć CD ( 3-3,5 godz.) – 500 Eur + opcjonalnie 100 Eur za sesję plenerową wyjazdową
 • wycieczki fakultatywne
 • polskojęzyczny koordynator ślubu /pomoc w wypełnianiu dokumentów + transfer do Urzędu , ew. asysta polskojęzyczna podczas ślubu/ obowiązkowa opłata na miejscu 300 EUR .
 • płatne na miejscu do wyboru : kwiaty dla Panny Młodej ( do wyboru od 52 EUR do 80 EUR za bukiet), dekoracja butonierki ( od 4 EUR do 7 EUR /za sztukę) ,
 • usługa fryzjera : od 100 EUR
 • muzyka na żywo podczas ślubu od 250 EUR
 • Pieczęcie Apostille za podstawowe dokumenty ( wersja polska i angielska)dla Pary wchodzącej po raz pierwszy w związek małżeński – 480 zł + pośrednictwo w załatwieniu pieczęci w MSZ –koszt 80 zł . Każdy dodatkowy dokument z pieczęcią Apostille ( od osób rozwiedzionych – 60 zł /za 1 dokument .
 • apostille na Cyprze: 15-50 euro
 • samochód na trasie Hotel – Urząd Miasta-Hotel od 150 Eur (zależy od typu samochodu)

Ceremonia zawarcia związku małżeńskiego odbywa się w języku angielskim. Wszystkie dokumenty są wystawione w języku angielskim.

Cena przelotu jest uzależniona od ilości miejsc w danej klasie rezerwacyjnej . W naszym biurze wystawiamy bilety lotnicze na wyloty z polskich i europejskich miast.

Wszystkie ceny podane w ofertach wyliczone są według kursu 1 Eur=4,2 PLN

Ślub kościelny na Cyprze (polski ksiądz na potwierdzenie). Jeśli jest organizowany dodatkowo do ślubu cywilnego- dopłata 5300 zł/Parę

W cenie:

 • opłaty i taksy w kościele
 • opieka koordynatora ślubu
 • świadkowie
 • podatek VAT

ŚLUB KOŚCIELNY MOŻE SIĘ ODBYĆ PO ŚLUBIE CYWILNYM /DZIEŃ PO DNIU

Hotele 3-gwiazdkowe

1. Hotel Cynthiana 3*


cynthiana1

Lokalizacja
Hotel położony przy plaż y w miejscowości Paphos (7 km od centrum), 3 km od Coral Bay, 26 km od lotniska w Paphos, 145 km od lotniska w Larnaca. Obiekt składający się z kilku połączonych budynków (jedno i pięciopiętrowych -3 windy), otoczony ogrodem, oferuje 230 pokoi (standardowe, rodzinne, superior, suite oraz 2 pokoje dla oso b niepełnosprawnych). Oficjalna kategoria cypryjska ***. W odległości 200 m od hotelu znajdują się bary, restauracje, sklepy, ,supermarket, postój taksówek i przystanek autobusowy W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku, włosku, niemiecku i rosyjsku. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 13 km..

Pokoje
Jedno-dwuosobowe (z możliwością dostawki), z łazienką (WC, prysznic lub wanna, suszarka do włosów). Wyposażenie: klimatyzacja sterowana centralnie, telefon, TV Sat, radio, lodówka (dodatkowo płatna), balkon lub taras. Na zamówienie pokoje rodzinne.

Wyżywienie
HB -śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne).
Plaża
Kamienista, bezpośrednio przy hotelu. Leżaki, parasole, prysznice i przebieralnie bezpłatne. Wejście do morza po schodach lub drabinie. Zatoka Coral Bay w odległości 3 km.

Do dyspozycji gości
dodatkowo Recepcja, sejf (płatny), restauracja główna Artemis, restauracja Iris, snack bar Mythos, bar Argonaut, bar Olympian, bar na plaż y, kącik internetowy, sklep ż pamiątkami, kantor wymiany walut, lekarz na telefon, ogród/park, parking.

Sport i rozrywka
3 baseny, w tym jeden podgrzewany kryty (leżaki i parasole bezpłatne), sala gimnastyczna, siłownia, tenis stołowy, kort tenisowy, boisko do siatkówki, sauna (dodatkowo płatna), nurkowanie (płatne). W okresie sezonu hotel posiada własny zespól animatorów organizujących wieczory z muzyką na żywo, karaoke, dyskoteki. Rozrywki i życie nocne w centrum Paphos.

Dla dzieci
Brodzik, plac zabaw, łóżeczka, wysokie krzesełka w restauracji, opiekunka (na życżenie, za dodatkową opłatą).
wykwaterowanie

Doba hotelowa kończy się o godzinie 12:00.

Ceny dla Pary ( 2 os) zakwaterowanej w pokoju 2 osób na 7-10-14 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz z ceremonią ślubną na terenie hotelu.
1 eur=4,3zł

Ceny zawierają :

 • 7-10-14 noclegów w pokoju 2 osobowym w hotelu 3***
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
 • Prywatny transfer tylko dla Pary na trasie: lotnisko –hotel-lotnisko,
 • Ubezpieczenie NNW + KL ( do 10.000 Euro/os), podatek VAT .
 • Rejestracja ślubu w Urzędzie,
 • akt ślubu (Certified marriage license),
 • opłatę urzędnika stanu cywilnego (Marriage Officer),
 • podatki i taksy w Urzędzie,
 • Opieka koordynatora ślubu w jęz. ang na terenie hotelu
 • Rejestracja ślubu w hotelu -ślub odbywa się na terenie hotelu w Artemis Veranda, ślub na molo to dodatkowy koszt 500 EUR.
 • świadkowie angielskojęzyczni gratis –ew. polskojęzyczni -za dopłatą
 • czerwony dywan
 • krzesła z białymi pokrowcami
 • stół z białym obrusem
 • mużyka podczas ceremonii ( CD player)

Dodatkowo płatne

 • płatne na miejscu do wyboru : kwiaty dla Panny Młodej ( do wyboru od 70 EUR do 100 EUR za bukiet), dekoracja butonierki ( od 10 EUR do 25 EUR /za sztukę), makijaż , fryzjer-na zapytanie
 • prasowanie sukni ślubnej –50 EUR
 • przy organizacji przyjęcia na terenie hotelu koszty samej uroczystości są niższe

Hotele 4-gwiazdkowe

1. Hotel Elias Beach 4*


elias5
Hotel Elias Beach położony jest przy jednej z najbardziej ekskluzywnych plaż mieście w Limassol. Jest to egzotyczne nadmorskie miasto, którego mieszkańcy kochający zabawę, a bogata starożytna i średniowieczna historia oraz słynne festiwale co roku przyciągają wielu turystów. Tamtejszy kurort obejmuje 10 kilometrów linii brzegowej, bogaty jest w liczne centra handlowe, tawerny i restauracje, a nocne życie zaspokaja najbardziej wybredne gusta.
Hotel posiada 5 pięter, dysponuje własnymi miejscami parkingowymi, z których goście hotelu mogą korzystać bezpłatnie. Recepcja pracuje przez 24 godziny na dobę i zapewnia także usługę budzenia. Na górne piętra hotelu można wygodnie dostać się windą.

Posiłki
Hotel Elias Beach oferuje kilka lokali gastronomicznych. W zlokalizowanym przy basenie barze Splash serwowane są lekkie przekąski i koktajle. Elegancka restauracja Amadeus zaprasza na wykwintne potrawy do wyboru z karty, a w czynnej przez cały dzień restauracji Flavours podawane są posiłki w formie bufetu.

Położenie
Obiekt oddalony jest o 10 km od centrum Limassolu. Wybrzeże oddalone jest od obiektu o 10 minut spacerem. Hotel usytuowany jest również w odległości około 55 km od portu lotniczego Larnaka. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Atrakcje
Bezpłatnie: tenis stołowy, centrum fitness, kryty basen (czynny w sezonie), klub dla dzieci, wieczorne rozrywki
Za opłatą: kort tenisowy, rzutki, nurkowanie, squash, zaplecze do sportów wodnych (na miejscu), sauna, spa i centrum odnowy biologicznej, masaże, wanna z hydromasażem, łaźnia turecka/parowa, wypożyczalnia rowerów, plac zabaw dla dzieci, karaoke, zespół animatorów.

Koszt pobytu dla 2 osób all inclusive z ceremonią ślubu:

Ceny zawierają :

 • 7-10-14 noclegów w pokoju 2 osobowym
 • wyżywienie all inclusive
 • Transfer lotnisko – hotel- lotnisko,
 • Ubezpieczenie NNW + KL ( do 20.000 Euro/os.), podatek VAT .
 • Rejestracja ślubu w Urzędzie cypryjskim,
 • akt ślubu (certified marriage licence),
 • opłatę urzędnika stanu cywilnego (Marriage Officer),
 • podatki i taksy w urzędzie cypryjskim,
 • Opieka koordynatora ślubu w jęz. ang. na terenie hotelu
 • love cake
 • Rejestracja ślubu w hotelu (ślub odbywa się na terenie hotelu na tarasie „Mokka” w zależności od dostępności terminów),
 • w dniu przyjazdu – słodycze i butelka wody w pokoju oraz luksusowe kosmetyki, szlafroki i kapcie
 • następnego dnia po ślubie śniadanie z szampanem w pokoju
 • wino musujące, kosz owoców, kwiaty i balony ślubne w pokoju
 • romantyczna kolacja ze świecami
 • świadkowie angielskojęzyczni gratis – ew. polskojęzyczni – za dopłatą
 • wstęp do sauny i jacuzzi (gratis 1 raz)
 • 15% zniżki do SPA
 • Późniejsze wykwaterowanie z hotelu bez dopłaty ( w miarę dostępności )
 • podwyższenie standardu pokoju (w miarę dostępności)

Dodatkowo płatne:

 • płatne na miejscu do wyboru : kwiaty dla Panny Młodej ( do wyboru od 90 Eur do 1560 Eur za bukiet), dekoracja butonierki ( od 10 Eur do 20 Eur /za sztukę)
 • usługi SPA (makijaż, fryzura, itp.) pakiety od 70 Eur.
 • ślub na molo- 450 euro
 • ślub w kaplicy (także cywilny)- 350 euro
 • ślub we wnętrzach hotelu lub w barze przy basenie- od 250 euro

2. Palm Beach Hotel & Bungalows 4*


palmbeach1

Położenie
7 km od centrum Larnaki, w malowniczej okolicy, wśród wysokiej klasy hoteli.

Plaża
Oroklini, bezpośrednio przy hotelu, istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych (w tym
nurkowanie).

Wyżywienie
Śniadania lub śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

Zakwaterowanie
Komfortowy, 4-piętrowy, klimatyzowany hotel, składa się z budynku głównego i oddzielnych
bungalowów na terenie ogrodu. 184 pokoi, 6 suit, 38 Garden Studia.

Pokoje
Każdy z nich posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację, balkon, łazienkę, TV satelitarną, radio,
telefon, suszarkę do włosów, mini bar, bezpłatny sejf.

Sport i rekreacja
Dwa baseny odkryte z bezpłatnymi leżakami i parasolami (na plaży leżaki i parasole również
bezpłatne), podgrzewany basen kryty, dwa oświetlone korty tenisowe, bilard, tenis stołowy squash,
klub odnowy biologicznej z sauną, łaźnią parową, jaccuzzi płatnymi, salą gimnastyczną, solarium,
masażem.

Wyposażenie
Recepcja z holem, 3 restauracje, w których organizowane są wieczory z muzyką na żywo,
kawiarnia, bar przy basenie, snack bar, sala konferencyjna (750 osób).

Do dyspozycji gości
W budynku głównym recepcja, hall, lobby-bar. Ponadto windy, butik, jubiler, fryzjer, bar z
pianinem z tarasem, sala śniadaniowa i restauracja główna. Ręczniki kąpielowe wliczone w cenę. Bar
przekąskowy. Drugi basen usytuowany jest w części z bungalowami. Łóżka do opalania i parasole
przeciwsłoneczne również tutaj są wliczone w cenę. Przy drugim basenie dodatkowy bar z napojami
i przekąskami.

Dostęp do internetu
W hotelu za opłatą.

Ceny dla Pary ( 2 os) zakwaterowanej w pokoju 2 osobowym ( + 2 posiłki dziennie ) oraz z ceremonią
ślubu w Urzędzie w Larnace lub za dopłatą – na terenie hotelu .

check in : 14:00
check out : 12:00

Ceny dla Pary ( 2 os) zakwaterowanej w pokoju 2 osobowym z dwoma posiłkami (śniadania+obiadokolacje) oraz z ceremonią ślubu w Urzędzie w Larnace lub za dopłatą – na terenie hotelu .

Cena zawiera :

 • 7 -10-14 noclegów w pokoju 2 osobowym hotelu 4****
 • śniadania i obiadokolacje ( bez napojów)
 • Transfer lotnisko – hotel- lotnisko,
 • Ubezpieczenie NNW + KL ( do 10.000 Euro/os), podatek VAT
 • Rejestracja ślubu w Urzędzie : taxy, podatki,
 • akt ślubu (Certified marriage license),
 • urzędnik stanu cywilnego (Marriage Officer),

Ślub może odbyć się na terenie hotelu. Cena ślubu na terenie hotelu 1995 zł /parę zawiera :

 • koordynator ślubu w jęz. ang .
 • urzędnik stanu cywilnego (Marriage Officer),
 • Świadkowie gratis ( anglojęzyczni ),
 • świadkowie polskojęzyczni 120 Eur /za 2 świadków
 • Tłumacz polsko-angielski – na życzenie za dodatkową opłatą 80 Eur .
 • Lokalne wino, owoce i kwiaty w pokoju w dniu zakwaterowania
 • Romantyczny obiad ze świecami w restauracji hotelu PALM BEACH ( dla Pary Młodej)
 • śniadanie z szampanem następnego dnia po ślubie
 • dekoracje ślubne

Hotele 5-gwiazdkowe

1. Hotel Adams Beach 5*


adamsbeach3

Położenie

Luksusowy, elegancki hotel usytuowany bezpośrednio przy białej, piaszczystej plaży w malowniczej zatoce Nissi Bay. Centrum Ayia Napy słynące z rozlicznych rozrywek oraz życia nocnego znajduje się w odległości ok. 3 km od hotelu. Regularnie kursujące autobusy (przystanek tuż przy hotelu) umożliwiają gościom bezproblemowe dotarcie do miasta.
Pokoje: 310 pokoi, w tym 15 suit mieszczących do 5 osób (piętrowe łóżko dla dzieci), pokoje rodzinne dla 4 osób, apartamenty dla nowożeńców z jaccuzzi w pokoju. Standardowe pokoje w większości posiadają widok na morze lub basen, łazienkę/WC, klimatyzację, centralne ogrzewanie, TV satelitarnę, pay TV, play- station, mini bar, sejf, suszarkę do włosów

Do dyspozycji gości

Kilka restauracji i barów: „Lukullus Restaurant” oferująca dania lokalne oraz europejskie, „Le Jardin Coffe Shop” – serwująca śniadania (bufet), tawerna „Dionizos” (typowe dania cypryjskie), „Valentine Coctail Bar” (każdego wieczoru serwowane są drinki i przekąski przy muzyce na żywo), „Vitaminas Poolside Bar” znajdujący się przy basenie, „Vala Beach Bar” przy plaży. Ponadto sala konferencyjna, mieszcząca do 1050 osób, sklep z pamiątkami, salon fryzjerski, plac zabaw i mini aqua park dla dzieci, opiekunka do dziecka (za dodatkową opłatę), bogaty program animacyjny (w tym wieczory tematyczne z muzykę na żywo).

Sport

Duży, usytuowany wśród egzotycznej roślinności basen lagunowy ze zjeżdżalniami, fontannami, falami wodnymi i jaccuzzi, podgrzewany basen kryty z jaccuzzi, centrum fittness ( aerobic, aerobic wodny, siłownia, sauna, solarium, łażnia parowa, masaże), tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówka na plaży, koszykówka, squash, gry komputerowe, sporty wodne.

Wyżywienie

Śniadania ( BB ) lub śniadania i obiadokolacje w formie bufetu ( HB ) .

Ceny dla Pary (2 os.) zakwaterowanej w pokoju 2 osobowym na 7-10-14 noclegów ze śniadaniami (obiadokolacje gratis dla Pary Młodej) oraz z ceremonią ślubu na terenie hotelu:

Ceny zawierają :

 • 7-10-14 noclegów w pokoju 2 os. w hotelu 5*
 • wyżywienie BB – śniadania typu bufet (obiadokolacje gratis dla Pary Młodej)
 • Transfer lotnisko – hotel- lotnisko,
 • Ubezpieczenie NNW + KL (do 20.000 Euro/os.), podatek VAT
 • Rejestracja terminu ślubu w Urzędzie cypryjskim,
 • akt ślubu (Certified marriage license),
 • opłatę urzędnika stanu cywilnego (Marriage Officer),
 • oplatę za ślub poza urzędem
 • podatki i taksy w Urzędzie,
 • Opieka koordynatora ślubu w jęz. ang na terenie hotelu
 • Rejestracja ślubu w hotelu (ślub odbywa się na terenie hotelu w ogrodzie, dopłata do ślubu w gazebo- 50 euro),
 • w dniu przyjazdu – koszyk owoców, kwiaty wino musujące i woda w pokoju
 • tort ślubny
 • następnego dnia po ślubie śniadanie z szampanem w pokoju
 • romantyczna kolacja przy świecach w restauracji Atlantis dzień po ślubie
 • świadkowie angielskojęzyczni gratis – ew. polskojęzyczni – za dopłatą
 • podniesienie standardu pokoju (w miarę dostępności)
 • lampka szampana w barze Valentines Piano Bar przed odjazdem

Dodatkowe usługi:

 • przyjęcie weselne- od 45 euro/os.
 • dekoracje miejsca ślubu i przyjęcia- od 35 euro
 • bukiet dla Panny Młodej- od 50 euro
 • butonierka dla Pana Młodego- od 15 euro
 • fryzura- od 110 euro (z próbą)
 • makijaż- od 95 euro (z próbą)
 • video- 470 euro

2. Hotel Grecian Park 5*


grecianpark7

Grecian Park Hotel (Protaras – Paralimni — Protaras) dzieli tylko kilka minut od takich atrakcji, jak Plaża Konnos Bay. W pobliżu znajduje się również Narodowy Park Leśny Cape Greco. 5-gwiazdkowy hotel umieszczono w pobliżu takich atrakcji, jak Jaskinie morskie Ayia Napa i Plaża Limnara.

Pokoje

Poczuj się jak w domu w 239 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to minibar i telewizor płaskoekranowy. Do pokoju przylega umeblowany balkon. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Prywatne łazienki — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i bidet.
Udogodnienia: zrelaksuj się w spa, które oferuje masaż, zabiegi na ciało i zabiegi na twarz. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to 2 baseny kryte, klub nocny oraz odkryte korty tenisowe. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, płatna opieka nad dziećmi i sala/salon gier. Do dyspozycji gości jest bezpłatny wahadłowy autobus kursujący na plażę.

Wyżywienie

Do dyspozycji gości: 3 restauracje i kawiarnia, a także całodobowa obsługa pokojowa. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar plażowy, bar przy basenie i 4 bary/sale wypoczynkowe.

Ceny dla Pary ( 2 osoby) zakwaterowanej w pokoju na 7 – 10 – 14 noclegów, ze śniadaniami i ceremonią ślubu na terenie hotelu :

Powyższe ceny zawierają opłaty dla Pary ( 2 os):

 • 7 -10-14 noclegów w hotelu,
 • wyżywienie : śniadania (dopłata do obiadokolacji- 30 Eur./os./dobę),
 • prywatny transfer tylko dla naszej Pary na trasie lotnisko – hotel – lotnisko,
 • ubezpieczenie NNW + KL ( do 20.000 Euro/os), podatek VAT,
 • organizacja ślubu,
 • podniesienie standardu pokoju ( w miarę dostępności )
 • wino musujące, owoce i kwiaty w pokoju
 • świadkowie

Jeżeli w hotelu organizowane jest przyjęcie weselne, hotel oferuje dodatkowo :

 • zniżkę na organizację ceremonii
 • jednopiętrowy tort ślubny
 • podstawową dekorację miejsca ślubu (pokrowce na krzesła, obrusy)
 • możliwość wyboru miejsca na przyjęcie
 • kolację dla Pary Młodej z winem
 • śniadanie z szampanem do pokoju na dzień po ślubie
 • prezent od hotelu

Ceny dla Pary ( 2 osoby) zakwaterowanej w pokoju na 7 – 10 – 14 noclegów, ze śniadaniami i ceremonią ślubu na terenie hotelu :

Powyższe ceny zawierają opłaty dla Pary ( 2 os):

 • 7 -10-14 noclegów w hotelu,
 • wyżywienie : śniadania (dopłata do obiadokolacji- 30 Eur./os./dobę),
 • prywatny transfer tylko dla naszej Pary na trasie lotnisko – hotel – lotnisko,
 • ubezpieczenie NNW + KL ( do 20.000 Euro/os), podatek VAT,
 • organizacja ślubu, anglojęzyczny koordynator
 • podniesienie standardu pokoju ( w miarę dostępności )
 • wino musujące, owoce i kwiaty w pokoju
 • świadkowie anglojęzyczni

Jeżeli w hotelu organizowane jest przyjęcie weselne, hotel oferuje dodatkowo :

 • zniżkę na organizację ceremonii
 • jednopiętrowy tort ślubny
 • podstawową dekorację miejsca ślubu (pokrowce na krzesła, obrusy)
 • możliwość wyboru miejsca na przyjęcie
 • kolację dla Pary Młodej z winem
 • śniadanie z szampanem do pokoju na dzień po ślubie
 • prezent od hotelu